Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brīvdienās vairākas nelaimes ūdenstilpnēs

Nedēļas nogalē notikušas vairākas nelaimes ūdenstilpnēs, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija.

Sestdien plkst. 15.55 VUGD saņēma informāciju, ka Neretas novada Zalves karjerās slīkst cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka aculiecinieki noslīkušo vīrieti jau ir nogādājuši krastā.

Glābēji vīrieti nogādāja līdz mediķiem, kas konstatēja vīrieša nāvi.

Sestdien VUGD saņēma informāciju, ka Madonas novadā Meirānu kanālā ir noslīcis vīrietis. Glābēji pārmeklēja ūdenstilpni, bet noslīkušo 47 gadus veco vīrieti neatrada. Meklēšanas darbi turpinājās arī svētdien, tomēr nesekmīgi.

Svētdien no rīta zemūdens meklēšanas darbi tika veikti arī Preiļos, Preiļu pils dīķī, jo tika saņemta informācija, ka pazudis 22 gadus vecs vīrietis, kurš, iespējams, bija aizgājis peldēties. Veicot meklēšanas darbus, vīrietis netika atrasts.

VUGD atgādina, ka, atpūšoties pie ūdens, ir jābūt uzmanīgiem un jāizvērtē savi spēki. Ūdenī ir jāiet pakāpeniski, nedrīkst lēkt no augstuma nepazīstamās ūdenstilpnēs. Ja redzat, ka kāds ir nokļuvis nelaimē, nekavējoties ir jāzvana uz tālruņa numuru 112.