Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izmaiņas 27.trolejbusa maršrutā

No šā gada 2. septembra tiks veiktas izmaiņas 27.trolejbusa maršrutā – tas tiks pagarināts līdz autobusu galapunktam Ziepniekkalnā, informē «Rīgas satiksmes» pārstāvis Viktors Zaķis.

Līdz ar to darba dienām un brīvdienām būs jauns kustības saraksts, palielinot maršruta kustības intensitāti.

Veicot attiecīgās izmaiņas, tiks slēgts 42. autobusa maršruts, jo trolejbusa pagarinājums nodrošinās attiecīgā maršruta pasažieru apkalpošanu.

Izmaiņas maršruta tīklā ir ekonomiski pamatotas, un atsevišķa autobusa maršruta uzturēšana attiecīgajā posmā ir neekonomiska, turklāt 27. trolejbusa maršrutā ikdienā kursē trolejbusi, kas ir aprīkoti ar dīzeļģeneratoru un maršruta pagarināšana neradīs papildu izdevumus infrastruktūras izveidei un uzturēšanai. Tāpat 27.trolejbusa pagarinājums līdz Ziepniekkalna autobusa galapunktam attiecīgā mikrorajona iedzīvotājiem radīs jaunus tiešos savienojumus ar Jelgavas ielu, Mūkusalas ielu un 11.novembra krastmalu.

42. autobusa maršrutu izmantoja neliels pasažieru skaits, turklāt šo maršrutu atsevišķos posmos dublē gan 40. autobusa maršruts, gan 19. un 27. trolejbusa maršruts. Ņemot vērā to, ka 27. trolejbusa maršruts tiks pagarināts līdz Ziepniekkalna autobusa galapunktam, attiecīgā maršruta galapunkts „ Ābolu iela» tiks slēgts.

Ja klienta rīcībā ir mēneša abonements 42.autobusam, klients līdz tā derīguma termiņa beigām varēs to lietot 27. maršruta trolejbusā, braucienu nereģistrējot. Tie klienti, kuri par attiecīgo biļeti vēlas atgriezt naudu biļetes atlikušajā vērtībā, var vērsties kādā no Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem.