Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Štāls: Jāpriecājas, ka tev šodien ir līgums

Latvijas izlases hokejists Juris Štāls intervijā «Apollo» pastāstīja par sezonu Slovākijā un norādīja, ka tikt pie līguma kādā no Eiropas klubiem nav vairs tik viegli.

Šosezon Štāls pārstāv Slovākijas ekstralīgas čempionāta komandu HK «SKP Poprad», deviņās spēlēs sakrājot četrus punktus (2+2). 31 gadu vecajam uzbrucējam šī ir pirmā sezona Slovākijā.

«Bieži spēlēju pirmajā vai otrajā maiņā, spēles laiks ir liels un sākumā pat negaidīju, ka man sanāks tik daudz pavadīt uz ledus. Ir mači, kurā trešo periodu spēlējam pat divās maiņās, bet par to nevaru sūdzēties. Viss ir manās rokās. Esam ceturtajā vietā, kas ir neliels pārsteigums citiem. Komanda salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir pamainījusies un nav sastāvā skaļu vārdu, bet ar komandas garu var daudz ko sasniegt. Neesam viegls rieksts pretiniekiem,» par jauno mājvietu teic Juris.

Slovākijas līgā pēdējos gados ar līgumiem jābūt uzmanīgiem. Klubi mēdz aizkavēt algu izmaksu un finansiālā situācija nav diez ko spoža. Šai Popradas komandai ar bijušo KHL vienību Popradas «Lev» gan nav saikne.

«Man šobrīd komandā ir aizvadīts viens mēnesis un izskatās, ka tas, ko vadība sola, varētu tikt izpildīts. Viss lēnām virzās uz priekšu. Par detaļām nedomāju, mans uzdevums ir labi spēlēt katru vakaru,» saka Štāls, cerot, ka sezonu izdosies 55 000 iedzīvotāju lielajā Popradā aizvadīt līdz sezonas beigām.»

«Nav tik viegli tagad tikt pie darba, tas ir redzams arī izlasē - bezdarbnieku statusā ir trīs cilvēki. Situācija ir tāda, kāda ir. Jāpriecājas, ka tev šodien ir līgums, jo visādi apstākļi var būt. Kas attiecas uz algu izmaksām, ir dzirdētas runas, ka dažos klubos aiztur algu izmaksu, bet spēlētāji savā starpā kontaktējas un situāciju pārzinām. Ir klubi, kuros ir izteiktāk šīs naudas problēmas,» norāda uzbrucējs.

«Komanda spēlē salīdzinoši veiksmīgi, esam turnīra tabulas augšdaļā un domāju, ka vadība ar treneriem var būt apmierināti ar parādīto sniegumu. Jāturpina spēlēt tāpat un svarīgākās spēles būs play-off izcīņā.»