Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Etnomuzikologs Valdis Muktupāvels aicina uz cikla «Latvijas mūziķi muzejam» sarīkojumu

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina uz cikla «Latvijas mūziķi muzejam» sarīkojumu, kurā būs iespēja tikties ar etnomuzikologu, Latvijas Universitātes asociēto profesoru un komponistu Valdi Muktupāvelu.

Valdis Muktupāvels stāstīs par savām tradicionālās mūzikas pētnieka un praktizētāja gaitām, dalīsies pārdomās par tradicionālo kultūru mūsdienu kontekstā un mūzikas radīšanu. Sarīkojumu papildinās videoierakstu fragmenti un dzīvie priekšnesumi. Sekojot cikla Latvijas mūziķi muzejam tradīcijai, apmeklētāji varēs redzēt, ko Valdis Muktupāvels dāvina Rakstniecības un mūzikas muzeja krājumam. Sarīkojumu vadīs muzikoloģe Inese Žune.

  • Pasākums notiks trešdien, 13. novembrī, plkst. 19:00, ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50 (2,13 EUR); pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (1,42 EUR); maksa par nodarbību bērniem – Ls 1 (1,42 EUR). Biļetes cenā iekļauts izstāžu apmeklējums.