Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Lindex</i> ziedo 1,2 miljoni eiro cīņai ar krūts vēzi

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas Lindex kopā ar saviem klientiem iesaistās cīņā pret krūts vēzi. Šogad krūts vēža izpētei tika savākti 1,2 miljoni eiro (Latvijā vairāk nekā 6,9 tūkstoši eiro). Vienpadsmit gadu laikā Lindex ir ziedojis 8,1 miljonus eiro. Nauda galvenokārt tiek novirzīta vēža izpētes fondam, sabiedrības informēšanai par krūts vēzi un citiem svarīgiem jautājumiem.

Šogad Lindex sadarbojās ar britu dizaineri Metjū Viljamsonu (Matthew Williamson), un 10% no unikālās dizaina kolekcijas ienākumiem tika atvēlēti ziedojumiem. Liels nopelns lieliskā rezultāta sasniegšanā bija arī rozā rokassprādzei un T-kreklam, kuru parakstījis britu dizainers, kā arī šī gada rozā rokassprādzei, ko veidoja Helēna un Elza Bilgrēnas un no kuras pārdošanas tika ziedota visa gūtā peļņa.

«Esmu patiesi lepns par to, ko mēs kopā ar saviem klientiem esam ziedojuši cīņai ar šo slimību. Daudzi Lindex darbinieki un klienti, ko sastopu veikalos, ir sievietes, tāpēc ir tik laba sajūta, ka spējam palīdzēt. Šī iniciatīva ir man tuva un saprotama un veido lielu daļu no mūsu sociālās atbildības darba uzņēmumā Lindex», atklāj Jorans Bille (Göran Bille), Lindex izpilddirektors.

Latvijā Lindex atbalsta onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība «Dzīvības koks» ir ļoti pateicīga uzņēmumam Lindex par iesaistīšanos sabiedrības informēšanas kampaņā Rozā lentītes mēnesī, kā arī par ieguldījumu un ziedojumiem mūsu organizācijai. Vērojot Rozā lentītes kampaņu, varam redzēt, ka daudzas lietas ir uzlabojušās, un oktobrī aizvien vairāk cilvēku zina, ko nozīmē rozā lentītes simbols. Tomēr pētījumi rāda, ka vēzis Latvijā joprojām ir temats, par kuru izvēlas nerunāt un nedzirdēt. Tieši tāpēc šādas kampaņas ir ļoti svarīgas, lai ļautu cilvēkiem apzināties, ka vēzi, it īpaši krūts vēzi, ir iespējams ārstēt, ja to savlaicīgi atklāj. Visi Lindex ziedotie līdzekļi tiks izmantoti psihosociālās rehabilitācijas pēc krūts vēža ieviešanai Latvijā,» informē Gunita Berķe, Latvijas Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības «Dzīvības koks» valdes priekšsēdētāja.