Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sāk vākt parakstus petīcijai Bordāna atbalstam

Vairāki sabiedrības pārstāvji nolēmuši atbalstīt tieslietu ministru Jāni Bordānu un sākuši vākt parakstus ar lūgumu premjeram un Saeimai atstāt viņu tieslietu ministra amatā, informē viens no petīcijas autoriem Jānis Mārtiņš Skuja.

Īsā laikā savākti gandrīz 100 parakstu un saraksts visu laiku tiekot papildināts.

Petīcijā norādīts, ka Bordāns ir pirmais tieslietu ministrs, kurš nopietni sācis tiesiskai valstij sen nepieciešamās reformas tiesu sistēmā, reiderisma apkarošanā, maksātnespējas administratoru patvaļas «savaldīšanā», cietumu sistēmas darbības un finanšu caurskatāmības nodrošināšanā.

«Tas apliecina Jāņa Bordāna profesionālās spējas un gribu, neraugoties ne uz kādiem «politiskiem vējiem», būt uzticīgam tiesiskumam un tiesiskas Latvijas idejai. Mēs esam demokrātiska un eiropeiska valsts. Mums ir saistošas vērtības, kuras savulaik formulējis Kārlis Ulmanis - «Viens likums un viena taisnība visiem,» teikts petīcijā.

Jau iepriekš ziņots, ka nacionālā apvienība ka iemeslu minot citas partijas veidošanu ir izslēgusi Bordānu no savām rindām un atsaukusi viņu no ministra amata.

Otrdien NA izvirzīja tieslietu ministra amatam Baibu Broku.