Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Toms Krūzs noliedz, ka ir atstājis novārtā meitu

Holivudas aktieris Toms Krūzs uzsācis tiesvedību par mediju izteikumiem, ka pēc šķiršanās no Keitijas Holmsas esot «atstājis novārtā» septiņgadīgo meitu Suri.

«Es nekādā veidā neesmu izslēdzis Suri no savas dzīves,» viņš uzsver otrdien iesniegtajos tiesas dokumentos. No izdevniecības «Bauer» viņš vēlas piedzīt 50 miljonu ASV dolāru (26 miljonu latu) kompensāciju par apmelošanu. Krūzs un Holmsa izšķīrās pagājušā gada jūnijā. Viņu laulība ilga sešus gadus.

Prasības centrā ir divas publikācijas žurnālos «Life & Style» un «In Touch», kurās apgalvots, ka intensīvā filmēšanās tālu prom no mājām esot radījusi atsvešināšanos starp tēvu un meitu. Vietnē «Radar Online» publicētajos dokumentos Krūzs raksturots kā «profesionāls kinoaktieris», kura darba pienākumi neizbēgami paredz «ilgstoši atrasties dažādās pasaules malās».

Taču 51 gadu vecais aktieris norāda, ka attiecības ar meitu esot «ļoti tuvas». Viņiem esot «brīnišķīgas attiecības un priecīgi telefona zvani». «Lai arī nešaubos, ka meitai manis pietrūkst (tāpat kā man pietrūkst viņas), viņa tomēr ir ļoti laimīgs bērns,» teikts Krūza paziņojumā.

Suri «nekad nav ar vārdiem vai kā citādi parādījusi, ka justos atstāta novārtā», uzsver aktieris. Krūza advokāti vēlas panākt «Bauer» atzīšanos, ka tiem nav nekādu avotu, kas apstiprinātu publicētos apgalvojumus. Savukārt «Bauer» advokāti atsaucas uz konfidenciāliem avotiem, kuri esot snieguši informāciju.