Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sestdien «Eiro izstādē» būs īpašas aktivitātes ģimenēm

Iedzīvotāji aicināti apmeklēt «Eiro izstādi» Dailes teātrī, kurā vienkopus var iegūt visu nepieciešamo informāciju par eiro banknotēm un monētām, tai skaitā par vienotās valūtas vēsturi, banknošu un monētu dizainu un drošības pazīmēm, otrās jeb Eiropas sērijas banknotēm, informē organizatori.

Latvijas Bankā informē, ka izstāde ir labi apmeklēta, un divu nedēļu laikā tajā viesojušies jau vairāki tūkstoši cilvēku – gan izrāžu skatītāji, gan citi interesenti. Izstādē ir daudz iespēju līdzdarboties – kā pieaugušiem apmeklētājiem, tā bērniem.

Sākot ar šo nedēļas nogali, izstādē plānoti īpaši pasākumi ģimenēm.

Ģimenes dienu pasākumi Dailes teātrī ar daudzveidīgām aktivitātēm visu vecumu cilvēkiem, arī pašiem mazākajiem, plānoti 9. un 23. novembrī, kā arī 7.decembrī, no plkst.10 līdz 13.

Apmeklētājus sagaida izglītojoši izklaidējošas atrakcijas, spēles, meistarklases un uzdevumi visai ģimenei. Ikviens varēs uzzināt vairāk par eiro banknotēm un monētām kopā ar atraktīvo pasākuma vadītāju – aktieri Gundaru Silakaktiņu un «Eiro izstādes» zinošajiem un atsaucīgajiem gidiem.

Ceļojošā «Eiro izstāde» Rīgā tika atklāta 25. oktobrī, un tā ievada plašas Latvijas sabiedrības informēšanu par eiro banknotēm un monētām, to izskatu un pretviltošanas elementiem.