Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ektornet» Pierīgā pārdevis māju kompleksu ar 280 dzīvokļiem

Nekustamo īpašumu uzņēmums «Ektornet» Ķekavas novadā, Jaunlazdu ielā, pārdevis māju kompleksu «Krustkalni», kurā  ietilpst 10 četrstāvu daudzdzīvokļu mājas ar 28 dzīvokļiem katrā, portālu «Apollo» informēja «Ektornet» komunikācijas konsultante Līva Jēgere.

«Mājokļu tirgū vislielākā aktivitāte novērojama tieši jauno projektu segmentā galvaspilsētā – par atsevišķiem dzīvokļiem interesējas privātpersonas, savukārt par lieliem investīciju projektiem pašmāju un ārvalstu uzņēmēji. Tāpēc likumsakarīgi, ka «Krustkalniem», kas atrodas vien sešu kilometru attālumā no Vecrīgas, ir jauns īpašnieks,» veiksmīgo darījumu komentē «Ektornet» valdes priekšsēdētājs Andris Kovaļčuks. «Esam gandarīti, ka jaunais īpašnieks turpinās kompleksa attīstību, radot 280 jaunas dzīvesvietas,» turpina A.Kovaļčuks, darījuma detaļas – darījuma summu un pircēju – neatklājot.

«Krustkalni» projekta pirmās kārtas būvniecība tika pabeigta 2008.gadā. Projektā 84 dzīvokļi trīs ēkās ir pilnībā pabeigti un nodoti ekspluatācijā, savukārt pārējās septiņas mājas ir ar nepabeigtu iekšējo apdari. Māju kompleksā, kur visas ēkas atrodas blakus viena otrai, kopumā ir pieejamas 180 pazemes stāvvietas un 130 virszemes autostāvvietas. Projektā paredzēti centralizēti pieslēgumi pilsētas komunikācijām, kā arī bērnu spēļu laukums, gāzes apkure, lifti.

Līdz šim «Ektornet» bijuši vairāki nozīmīgi darījumi, piemēram, šogad pārdots «Panorama Plaza» projekts un 518 dzīvokļu māja Salnas ielā 21, Purvciemā.