Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Fotoreportāža: Madride slīkst atkritumos

Madridē sētnieki un pilsētas publisko parku un dārzu darbinieki uzsākuši beztermiņa streiku un Spānijas galvaspilsētas ielas manāmi sāk piepildīties ar atkritumiem, ziņo «Euronews.com».

Organizētā protesta akcijā piedalījās aptuveni 6000 darbinieki, kuri demonstrēja pret Madrides pašvaldības noslēgtajiem līgumiem ar privātajiem uzņēmumiem, kuros paredzēts viņu algas samazināt par 40% un papildus likvidēt 1100 darbavietu.

«Viņi gatavojās mūs patriekt, piešķirot apkaunojošu atlaišanas pabalstu. Te ir cilvēki, kuri šeit strādājuši 28, 30 gadus,» teikusi kāda darbiniece, kuras darba vieta ir apdraudēta.

«Mēs domājam, ka nu ir pietiekami, tas vienreiz un uz visiem laikiem ir jāizbeidz. Veselība, izglītība, pilsēta, sabiedriskie pakalpojumi, tas viss ir kā nonācis ellē,» situāciju apraksta kāds pašvaldības darbinieks.

Arī no citām valsts daļām tiek saņemtas ziņas par darba vietu likvidēšanu. Valensijas pašvaldībai nācās slēgt savu televīzijas un radio kanālu. Tā bija mēģinājusi atlaist 1000 no 1700 darbiniekiem, taču tiesa šādu soli atzina par prettiesisku un pašvaldībai savu televīzijas un radio kanālu nācās pilnībā likvidēt.