Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 11. - 17. novembris

Tavs nedēļas horoskops: 11. - 17. novembris

 • AUNS: Labvēlīgs laiks, lai uzlabotu attiecības ar augstākstāvošiem, autoritatīviem cilvēkiem. Brīvajiem Auniem šajās dienās būs iespēja satikt dzīves partneri. Nav izslēgts, ka precētie zīmes pārstāvji apsvērs domu par ģimenes pieaugumu. Savukārt, tie, kam jau ir atvasītes, sajutīs vēlmi vairāk laika pavadīt kopā, un patiesi - starp tevi un bērniem veidosies jauks kontakts. Brīvdienās savu iniciatīvu vari virzīt uz izklaidi, sporta nodarbēm, hobiju.
 • VĒRSIS: Negaidīti apstākļi piespiedīs nopietni aizdomāties par došanos strādāt vai dzīvot uz ārzemēm. Kādam tā būs tālienē esoša mīlestība, bet kādam darbam nepieciešamā informācija, lai dotos prom. Šonedēļ tu ļoti mērķtiecīgi izmantosi enerģiju, centību, lai sasniegtu godkārīgus mērķus. Draugi un domubiedri atbalstīs tavu radušos interesi par ezoteriskajām zināšanām, par noslēpumainām lietām un cilvēka psiholoģiju.
 • DVĪŅI: Šī nedēļa labvēlīga romantiskiem randiņiem. Kosmiskās enerģijas pamodinās tevī jūtu enerģiju, mīlestību. Tu būsi gatavs padalīties savās emocijās ar mīļajiem. Trešdien vari nodoties sociālajām aktivitātēm, kontaktiem. Veiksies kā darbā, tā arī privātajās lietās. Ietekmīgas personas būs gatavas sniegt tev atbalstu. Šonedēļ patiks atrasties sabiedrisku aktivitāšu centrā un uzņemties vadību pār citiem. Lai nerastos liekas galvassāpes, parūpējies, lai uzņēmuma dokumentācija būtu atbilstošā kārtībā.
 • VĒZIS: Daži Vēži tiks iesaistīti aktīvos sociālos kontaktos. Šo savstarpējo attiecību procesā varēsi novērtēt sevi, jo sabiedrība būs tavas uzvedības spogulis. Centies savaldīties, ja kāds ar savu uzvedību tevi sāk kaitināt. Ir vērts dziļāk ieskatīties sevī un atklāt savus trūkumus, kuri varbūt ir izprovocējuši situāciju. Veiksmi tev šajā grūtajā, bet vērtīgajā darbā! Šajās dienās atradīsi atbalstu pie sava laulātā drauga, ar priekšnosacījumu, ka atdosi līdera grožus viņa rokās.
 • LAUVA: Iespējamas patīkamas izmaiņas ģimenes dzīvē. Dažiem sava vai krustbērna piedzimšana izsauks iekšēju nepieciešamību izskatīties cienīgi, mainīt savus nelāgos ieradumus. Attieksme no kolēģu puses vai kādas sievietes divkosīga uzvedība izjauks tavu līdzsvaru. Piektdien aktivizēsies intelektuālās dotības, loģika, atmiņa, tāpēc šajā dienā vari kārtot eksāmenus. Naudas jautājumos rīkosies sev neraksturīgi pārdomāti.
 • JAUNAVA: Ideāls laiks, lai mēģinātu atrast kopīgu valodu ar priekšniecību. Trešdien kontaktēsi ar māksliniekiem. Brīvo laiku velti mācībām, vienalga kādām, galvenais šajā nedēļā paplašināt redzesloku. Iespējams, tev apkārt esošo cilvēku lokā ir daži nelabvēļi, tāpēc esi modrs. Brīvdienās būsi optimistiski noskaņots, sajutīsi vajadzību pēc kaut kā krāšņa un neparasta. Ar savu enerģiju piesaistīsi apskārtējos. Izdosies jaukas svinības.
 • SVARI: Būsi psiholoģiski pozitīvi noskaņots, ar prieku pildīsi ikdienišķus pienākumus, kā darbā, tā arī mājās. Ir pienācis laiks, lai uzsāktu radošas aktivitātes. Negaidi, lai kāds tevi izrīko, uzņemies iniciatīvu pats. Centies uzlabot attiecības ar kādu personu, ar kuru jau tik sen esat naidā, ka neatceraties strīda cēloni. Labvēlīgs periods, lai atveseļotos ar masāžas palīdzību, apmeklētu pirtis un lietotu diētisku pārtiku. Brīvdienās vari ceļot.
 • SKORPIONS: Lai izpildītu ikdienišķus pienākumus tev būs nepieciešams mobilizēt savus spēkus. Kolēģi, priekšniecība uzstājīgi norādīs uz tavām kļūdām, trūkumiem un mēģinās tevi izmainīt. Būs grūti aizstāvēt savu viedokli vai vienkārši tapt uzklausītam. Daži var tikt iesaistīti tiesu procesos vai strīdīgos jautājumos. Sestdien ar prieku veiksi ģenerāltīrīšanu mājās un veltīsi sevi tuviniekiem. Sevišķu prieku izjutīsi no kontaktēšanās ar bērniem.
 • STRĒLNIEKS: Šis laiks ir labvēlīgs, lai meditētu un attīrītu dvēseli, labprātīgi uzliktu sev pienākumus attiecībā pret apkārtējiem, nodarbotos ar labdarību. Nedēļas nogali veltīsi partnerattiecībām, bērnu audzināšanai un veselībai. Brīvdienās ievērojami palielināsies sociālie kontakti, tiksi iesaistīts sabiedriskajā dzīvē, neskatoties uz savu gribu. Sev tuvo cilvēku vidū, varbūt atklāsi pret sevi negatīvi noskaņotas personas.
 • MEŽĀZIS: Darījumu partneru aktivitātes sašūpos tavu ģimenes stabilitāti, dažiem Mežāžiem profesionālie pienākumi būs par iemelsu dzīvošanai citā pilsētā vai valstī. Tomēr neraizējies, visas izmaiņas karjerā būs tev labvēlīgas, tikai nekas nenotiks ātri un viegli. Iespējams, jautājumus saistībā ar mantojumu lietām nāksies risināt caur tiesu instancēm. Laba fiziskā forma atļaus vinnēt kādās sacensībās, vienlaicīgi ļaujot izcelties mīļotā acīs.
 • ŪDENSVĪRS: Saskarsies ar nepieciešamību risināt strīdīgus jautājumus, līdz pat tiesu instancēm. Šajās dienās biežāk kā ierasts nāksies iziet uz kompromisiem un būt lojālam. Savstarpējās attiecības ar partneriem darbā var neapmierināt. Sajutīsi, ka enerģētiski viņi ir stiprāki, un ar savu gribu tevi ietekmē. Iespējams spēku izsīkums. Vēlams uzsākt lietot veselīgu pārtiku, apmeklēt pirtis, masāžas, rast laiku pastaigām svaigā gaisā.
 • ZIVIS: Fortūna būs izteikti tavā pusē. Šis laika periods ir labvēlīgs, lai veiktu sarežģītas un delikātas pārrunas, stātos jaunā darbā, nodarbotos ar reklāmu. Daudzās lietās varēsi balstīties uz laulāto. Ik diena, kas pavadīta kopā, palīdzēs piepildīt dzīvi ar optimismu un prieku. Dažādojot intīmo dzīvi, tev izdosies tikt galā ar ikdienas pelēko rutīnu. Piektdien tieksies ieaudzināt bērnos patiku pret mākslu un kultūru, varbūt tiksies ar attiecīgo profesiju pārstāvjiem.