Latvijas hokejisti otrajā spēlē zaudē Krievijai «bullīšos»

Pārbaudes spēlē hokejā, gatavojoties Soču olimpiskajām spēlēm, šovakar Latvijas valstsvienība tiekas ar Krievijas izlasi.

Latvija un Krievija 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:0, 0:1).
Daugaviņš (M. Rēdlihs, Jekimovs, 37), Sotnieks (Štāls, 50), Saulietis (Andersons, 52); Karpovs (7), Filatovs (Apaļkovs, 47), Filatovs (53, s.m.), Malihins (65, p.m.).
Vārtsargi: Masaļskis, Jučers - Ivaņņikovs.
Soda minūtes: 8-6.

Latvijas hokejisti šajā mačā divreiz prata atspēlēties, turklāt trešā perioda vidū pat izdevās izvirzīties vadībā, taču jau pēc pāris minūtēm Ņikita Filatovs ar soda metienu panāca neizšķirtu. Pirms šīs epizodes savainojumā iedzīvojās Edgars Masaļskis, kuru Latvijas izlases vārtos nomainīja Māris Jučers.

Atšķirībā no piektdienas spēles šoreiz Latvijas hokejistiem ne reizi neizdevās realizēt skaitlisko pārsvaru.

Jāpiebilst, ka salīdzinājumā ar pirmo maču šoreiz nespēlēja Mārtiņš Karsums, Oskars Bārtulis un Artūrs Kulda, kuru vietā spēlēja Mārtiņš Cipulis, Agris Saviels un Jānis Andersons.

Atgādinām, ka piektdien abu komandu pirmajā tikšanās reizē Latvijas hokejisti svinēja panākumu ar 4:1.