Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ātrslidotājam Silovam 24.vieta PK posma 1000 metru distancē

Latviešu ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien ierindojās 24.vietā Pasaules kausa sacensību 1000 metru distancē.

Silovs distanci noslidoja vienā minūtē un 8,93 sekundēs, kas B grupā bija desmitais labākais rezultāts. Savukārt A grupā par latvieti ātrāk noslidoja 14 sportisti.

Par sasniegto rezultātu Silovs netika pie Pasaules kausa ieskaites punktiem.

Kā zināms, Kalgari notiekošajā posmā Silovs startēja arī 1500 metru sacensībās, kur ieņēma 18.vietu un tika pie astoņiem Pasaules kausa ieskaites punktiem.

Šī posma norises vietā Kalgari Silovs trenējas arī ikdienā.

Silovs karjeru sāka kā šorttrekists, bet neilgi pirms Vankūveras Olimpiādes pievērsās arī ātrslidošanai un kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startējis abās disciplīnās. Savukārt pēdējās divas sezonas viņš pilnībā pievērsies ātrslidošanai, gatavojoties 2014.gada Soču olimpiskajām spēlēm.

Kaut iepriekšējā sezona Silovam nebija pārāk sekmīga, viņš tika pie pirmajām divām medaļām Pasaules kausa posmos savā ātrslidotāja karjerā. Tāpat viņš reizi uz goda pjedestāla spēja kāpt arī kā šorttrekists.

Lai kvalificētos Soču olimpiskajām spēlēm līdz nākamā gada 13.janvārim pasaules rangā attiecīgajā disciplīnā jābūt 20 labāko sportistu skaitā (5000 metros - 16). Savukārt pārējie dalībnieki tiks atlasīti pēc Pasaules kausa sacensībās sasniegtā rezultāta. Silovs kā galveno mērķi izvirzījis kvalificēties Sočiem 1000 un 1500 metru distancēs.