Somijas hokejisti triumfē «Karjala cup» Eirotūres posmā

Somijas hokejisti šodien uzvarējuši Eirotūres otrā posma sacensībās, turnīra pēdējā spēlē piekāpjoties Zviedrijas izlasei.

«Karjala cup» turnīrā Somijas hokejisti ar 2:3 pagarinājumā piekāpās zviedriem, taču tas neliedza somiem ieņemt pirmo vietu.

Spēles 35.minūtē zviedri bija vadībā ar 2:0, taču atlikušajā laikā somi izlīdzināja rezultātu. Pagarinājumā uzvaru atnesa Sebastjans Ēriksons.

Tikmēr dienas pirmajā mačā Krievija ar 2:0 pārspēja čehus. Abus vārtus krievi guva trešajā periodā.

Otrajā vietā turnīrā ierindojās Krievijas hokejisti, trešie bija zviedri, bet ceturtajā vietā ierindojās Čehijas valstsvienība, kurai turnīrā trīs zaudējumi.