Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atvērti papildus klientu apkalpošanas centri Rīdzinieka kartes saņemšanai

«Rīgas satiksme» atvērusi vēl trīs papildus klientu apkalpošanas centrus Rīdzinieku kartes saņemšanai, portālu «Apollo» informēja «Rīgas satiksmes» pārstāvis Viktors Zaķis.

Šie klientu apkalpošanas centri izvietoti Rīgas namu pārvaldnieka telpās Rīgā, Mārtiņa ielā 7, Tilta ielā 11 k-1 un Aglonas ielā 39.

Visu Rīgas namu pārvaldnieku klientu apkalpošanas centru darba laiki:

pirmdienās no plkst. 10.00 – plkst. 19.00,

otrdienās: no plkst. 8.00 – plkst. 16.00,

trešdienās: no plkst. 8.30 – plkst. 17.00,

ceturtdienās: no plkst. 10.00 – plkst. 18.00,

piektdienās: no plkst. 8.30 – plkst. 16.00.

Šo klientu apkalpošanas centru pusdienas pārtraukums: no plkst 12.30 – plkst. 13.00.

Pierakstīties vizītei klientu apkalpošanas centros, kā arī aizpildīt elektroniski anketu Rīdzinieka kartes un Rīdzinieka statusa saņemšanai ikviens interesents var arī mājas lapā «www.rigassatiksme.lv».

«Rīgas satiksme» atgādina, ka ir izstrādāta kārtība, kādā Rīgas iedzīvotāji var pieteikties un saņemt Rīdzinieka karti (personām, kurām nav personalizētā e talona) un Rīdzinieka statusu (personām, kuras lieto personalizēto e talonu).

Personas, kurām ir personalizētais e-talons

Brauc ar atlaidēm vai bez maksas.

Personas, kurām ir personalizētais e-talons un kuras lieto kādu no Rīgas domes atlaidēm braukšanai sabiedriskajā transportā (personas, kuras vecākas par 75 gadiem un deklarētas Rīgā, nestrādājošie pensionāri, ČAES seku likvidētāji, politiski represētās personas, dižģimeņu vecāki, viens no daudzbērnu ģimenes vecākiem, bērni bāreņi, skolotāji, arodskolēni, studenti un skolēni), līdz personalizētā e talona derīguma termiņa beigām var lietot esošos personalizētos e-talonus un šobrīd nav jādodas pēc Rīdzinieka kartes. Tā tiks izsniegta brīdī, kad būs jāmaina esošais e-talons.

Brauc bez atlaidēm

Personām, kuras lieto personalizēto e talonu, ir deklarētas Rīgā un braukšanas biļetes sabiedriskajā transportā iegādājas par pilnu cenu, jādodas uz kādu no Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centriem un jāaizpilda Rīdzinieka statusa pieteikuma anketa. Dodoties uz klientu apkalpošanas centru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Decembrī minētajiem klientiem būs jādodas pie e talona biļešu automāta un jāievieto tajā e-talons, lai Rīdzinieka statuss tiktu aktivizēts. Lai taupītu savu laiku, Rīdzinieka statusa noformēšanai var pierakstīties pa tālruni 80001919, bet no 16.oktobra aizpildīt anketu elektroniski, kā arī pieteikties rindā varēs arī mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

Personas, kurām nav personalizētā e-talona

Ja persona ir deklarējusies Rīgā, Rīdzinieka karti varēs saņemt divos veidos – nosūtot anketu elektroniski un doties uz klientu apkalpošanas centru pēc izgatavotās kartes, vai ierodoties personīgi kādā no klientu apkalpošanas centriem.

Elektroniskā pieteikšanās:

· no 1.novembra jāaizpilda pieteikuma anketa Rīgas satiksmes mājas lapā (sadaļā Rīdzinieka karte), klāt jāpievieno fotogrāfija un elektroniski jānosūta Rīgas satiksmei;·anketā jānorāda klientu apkalpošanas centra adrese, kurā persona vēlas saņemt Rīdzinieka karti;- no 1.decembra Rīdzinieka karti varēs saņemt anketā norādītajā klientu apkalpošanas centrā. Ja anketa tiek aizpildīta pēc 1.decembra, Rīdzinieka karte tiks izgatavota divu darba dienu laikā un to varēs saņemt anketā norādītajā adresē bez rindas.

Personīgi ierodoties klientu apkalpošanas centrā:

· no 15.novembra, dodoties uz klientu apkalpošanas centru, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Lai process noritētu raitāk, aicinām Rīgas satiksmes mājas lapā (sadaļa Rīdzinieka karte) iepriekš aizpildīt anketu. Savukārt klientu apkalpošanas centra vizītei var pierakstīties pa tālruni 80001919, bet no 16.oktobra arī mājas lapā «www.rigassatiksme.lv»;·uz vietas tiks izgatavota Rīdzinieka karte, kurā varēs ielādēt biļetes ar atlaidi un no 2014.gada 1.janvāra izmantot sabiedriskajā transportā.

Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centri atrodas: Brīvības ielā 49/53, Brīvības ielā 191, Brīvības ielā 384b, Prāgas ielā 1, Spīķeru ielā 1, Vienības gatvē 76b un Kurzemes prospektā 137. Darba laiks katru dienu (ieskaitot sestdienas un svētdienas): 9.00-21.00. Papildus klientu apkalpošanas centri izvietoti Rīgas namu pārvaldnieka telpās: Gobas ielā 6a, Baltāsbaznīcas iela 52, Maskavas iela 168, A.Deglava iela 106/4, Brīvības iela 430a. Rīgas namu pārvaldnieku klientu apkalpošanas centru darba laiki: pirmdienās no plkst. 10.00 – 19.00, otrdienās: 8.00 – 16.00, trešdienās: 8.30 – 17.00, ceturtdienās: 10.00 – 18.00, piektdienās: 8.30 – 16.00. Minēto klientu apkalpošanas centru pusdienas pārtraukums: 12.30 – 13.00. Tāpat klientu apkalpošanas centri izvietoti Rīgas Austrumu izpilddirekcijas telpās Daugavpils ielā 31 (darba laiks darba dienās no plkst.8.30 līdz 20.00), Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas telpās Eduarda Smiļģa ielā 46 (darba laiks darba dienās no plkst.8.30 līdz 20.00) un Dzirciema ielā 26 (darba laiks pirmdienās no plkst.8.30 līdz 18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.30 līdz 17.00 un piektdienās no plkst.8.30 līdz 16.00).

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā «www.rigassatiksme.lv», sociālajos tīklos twitter, facebook, draugiem.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.