Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kādam britu golfa spēlētājam Meksikā uzbrucis milzu krokodils

Kāds britu tūrists atvaļinājuma laikā Meksikas Kankūnā spēlējis golfu, kad viņam negaidīti uzklupis milzīgs krokodils un ar saviem žokļiem sakampis golfa spēlētāja kāju, ziņo «Mirror.co.uk».

«Mana bumbiņa atradās smilšu laukumā, kādus četrus līdz piecus metrus no bieziem krūmiem. Es pat nezināju, ka aiz krūmiem ir ūdens,» situāciju aprakstīja 58 gadus vecais britu tūrists Duglass Tomsons. «Es veicu sitienu, tas piezemējās uz grīna. Tad es sadzirdēju sev aiz muguras pamatīgu troksni un šajā brīdī milzīgais krokodils saķēra manu augšstilbu.»

Tomsonam par laimi negadījuma tuvumā bija arī viņa draugi, kas neapjuka. Viens no viņiem pieskrēja pie krokodila un sāka tam sist ar golfa nūju, otrs krokodilam mēģināja uzbraukt ar golfa bagiju, līdz kamēr reptilis atlaida savu medījumu un nozuda atpakaļ ūdenī.

«Es nejutu nekādas sāpes, es biju pilnīgā šokā. Tas bija kā liela rotaļlieta, tā melnās acis skatījās uz mani. Sist tam bija tā pat kā sist pa ķieģeļu sienu,» uzbrukuma brīdi komentēja pats cietušais.

«Krokodils norāva man visu augšstilba muskuli, mana kāja izskatās kā no miesnieka veikala skatloga. Sākotnēji mēs golfu spēlēt gribējām iet tikai divatā. Man paveicās, jo tikai viens cilvēks man nebūtu spējis palīdzēt,» savu veiksmi apraksta uzbrukuma upuris. «Krokodils būtu mani ievilcis atpakaļ dīķī un es būtu kļuvis par tā vakariņām.»

Tomsonam paveicās un viņam sava kāja nebūs jāzaudē. Viņam tika uzliktas 200 šuves un viņa stāvoklis ir stabils. Brits ir otrais golfa spēlētājs, kuram Kankūnas «Iberostar» golfa laukumā uzbrūk krokodils. Kādam amerikānim krokodils nesen nokodis divus pirkstus.