Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizvadīts «Elkor sport» pludmales volejbola līgas 3. posms

Pagājušo svētdien pludmales volejbola hallē «Beach box» spraigās cīņās turpinājās «Elkor sport» pludmales volejbola līgas posmu sērija, kur nu jau tika aizvadīts 3. posms. Līgas dalībnieku skaits turpina pieaugt, šajā posmā piedalījās 30 komandas, taču kopā līgai ir pieteikušās jau 40 komandas. 

Pēc aizvadītiem diviem aizraujošiem posmiem, droši varēja prognozēt, ka arī trešais posms būs pārsteigumiem pilns. Par pirmo pārsteigumu parūpējās pagājušā posma uzvarētāji Šēfers/K.Celmiņš, kuri nespēja tikt ārā no apakšgrupas.

«Elkor sport» līgas dalībnieku pulkam pievienojās Latvijas čempionāta regulārie spēlētāji Nātriņš/Kalniņš, taču tālāk par pirmo izslēgšanas spēli viņi netika, piekāpjoties otrajā posmā neveiksmīgi nospēlējušajiem Zaļkalns/Kiseļevs.

Ļoti sekmīgi turnīru sērijām pievienojās līgas «jauniņie» Tunte/Grīnbergs, kuri 2. kārtas izslēgšanas spēlē pārspēja abu pagājušo posmu medaļniekus Grosbergs/Priede. Jau iepriekš pieminētie Zaļkalns/Kiseļevs bija tik ļoti noskaņojušies nepieļaut iepriekšējā posmā piedzīvotās neveiksmes, ka šoreiz neļāva uzvarēt nevienai komandai, kas stājās tiem pretim, tādējādi pārliecinoši izcīnot 1.vietu līgas 3.posmā.

Par izcilu sniegumu jāuzsaka Zaščerinskis/Belerts, kuri izcīnīja vietu finālā un, neraugoties uz to, ka nācās piekāpties Zaļkalnam/Kiseļevam, posmu noslēdzot 2.vietā, tas ir vērā ņemams sasniegums, jo šo pāri var ierindot senioru grupā (kopā par abiem spēlētājiem ir 95 gadi).

Mazajā finālā bronzas godalgu izcīnīja Tunte/Grīnbergs, pārspējot Māgurs/Kārkliņš. Savukārt dienas veiksmīgākā komanda, kura izlozes kārtībā laimēja F1 sporta kluba mēneša abonementus abiem dalībniekiem bija Staško/Brinkmanis.

Atgādinām, ka jau 24. novembrī gaidāms līgas 4. posms, kurā vēl var mēģināt ielēkt arī komandas, kas nav piedalījušās pirmajos trijos posmos, taču jāpiebilst, ka garantētas vietas turnīrā ir pirmajām 32 pamatkomandām un attiecīgi, ja kāda no tām atsaka dalību kādā posmā, tad brīvās vietas var tikt aizpildītas ar pretendentu komandām.

Plašāka informācija par «Elkor sport» pludmales volejbola līgu atrodama «beachbox.lv».

1.vieta Klāvs Zaļkalns / Artūrs Kiseļevs

2.vieta Inolds Belerts / Arnis Zaščerinskis

3.vieta Arnis Tunte / Jānis Grīnbergs

4.vieta Mārcis Māgurs / Didzis Kārkliņš