Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sorokins, Rēdlihs, Saviels un Laviņš izmēģina hokeja simulatoru

Otrdien«Zelta boulinga» centrā tika atklāts Baltijā pirmais hokeja simulators un savu roku jaunajā projektā varēja izmēģināt hokejisti un žurnālisti. Klāt pabija arī «Apollo».

Pasākumā, kuru vadīja bijušais Latvijas izlases hokejists Oļegs Sorokins, piedalījās arī Jēkabs Rēdlihs, Rīgas «Dinamo» aizsargs Rodrigo Laviņš un HK «Kurbads» spēlētājs Agris Saviels.

Hokeja simulators piedāvā trīs opcijas - pārspēt vārtsargu, trāpīt pa mērķiem un izpildīt metienu, nosakot tā ātrumu. Simulators piedāvā arī izvēlēties dažādus līmeņus, sākot no iesācēja un beidzot ar All Star. Metieni tiek izdarīti ar hokeja nūju, bet ripas ir veidotas no mīkstas gumijas. Katram dalībniekam limitētā laikā ir jāizpilda desmit metieni.

Šis simulators plašu popularitāti ir ieguvis Ziemeļamerikā un jāpiebilst, ka līdzīgs ir arī citos sporta veidos, kā, piemēram, golfā un basketbolā.

«Spēļu simulators, kas pie mums ir atceļojis no hokeja dzimtenes Kanādas, ir pagaidām Baltijā vienīgā šāda veida iekārta. Rokās tiek turēta īsta nūja, ar kuru jāsit pa reālu ripu. Šo iekārtu treniņu nolūkos izmanto arī profesionāli sportisti, piemēram, Nacionālajā hokeja līgā, jo simulācija ir maksimāli pietuvināta realitātei, tāpēc būtiska nozīme sacensībās ir sitienu un metienu tehnikai,» sacīja Sorokins.

Hokeja simulatora patrons, «Games 4 You» direktors Kristaps Pilsētnieks ir ļoti gandarīts par atklāšanas pasākuma norisi: «Man ir liels prieks, ka spēļu tirgotājs «Games 4 You» ir kā pionieris šāda simulatora ieviešanā ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā. Tāpat plānojam šo iekārtu izplatīt arī ārpus Latvijas un censties iekarot ārzemju tirgu. Šobrīd ļoti sekmīgi nodarbojamies ar biljarda popularizēšanu Latvijā, tāpēc ir visi priekšnoteikumi, lai arī šādas simulācijas Latvijā kļūtu vēl populārākas.»