Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Momentloterijā vīrietis laimējis 7777 latus

Kāds vīrietis no Rīgas «Latvijas Loto» momentloterijā «Momentloto» laimējis 7777 latus, portāls «Apollo» uzzināja «Latvijas Loto».  

Pirmdienas pievakarē jaunais vīrietis bija ieradies «Latvijas Loto», kur pastāstīja, kā viņam izdevies tikt pie laimesta.

«Šī gada maijā man uzdāvināja piecpadsmit momentloteriju biļetes, kuras es nokasīju un laimējušās aizgāju apmainīt pret jaunām biļetēm. No tām atkal viena biļete bija laimējusi vienu latu un tā arī no vasaras sākuma stāvēja mājās. Atcerējos par viņu oktobrī un ejot garām kioskam, samainīju laimestu pret jaunām biļetēm, kur atkal bija laimests, šoreiz piecu latu vērtībā. Tad nu šo laimestu pagājušā nedēļā samainīju pret 10 momentloteriju biļetēm un aiznesu mājās. Nokasīju un tur – laimests 7777 latu! Sākumā neticēju, taču vēlreiz internetā pārlasīju «MomentLoto» noteikumus un sapratu, ka tiešām esmu laimējis,» teic vīrietis.

Jautāts, vai ir jau plāni, kā laimēto naudiņu ieguldīt, vīrietis atklāja, ka lielāko daļu plāno noguldīt bankā, bet daļu naudas ieguldīt privātajā biznesā.