Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izglābj dziļi mežā apmaldījušos sievieti

Pagājušajā naktī ugunsdzēsēji-glābēji vairākas stundas strādāja, lai izglābtu kādu sievieti, kura bija apmaldījusies mežā, portāls «Apollo» uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Pirmdienas vakarā kāda sieviete zvanīja glābējiem un informēja, ka viņa ir apmaldījusies mežā Madonas novada Liezēres pagastā.

Sieviete nodarbojās ar novadpētniecību, dziļi mežā bija iebraukusi ar automašīnu un tālāk devusies kājām. Viņa apmaldījusies, ilgi mēģinājusi atrast ceļu, taču aizmaldījusies vēl dziļāk mežā un sapratusi, ka saviem spēkiem no meža neizkļūs.

Madonas glābēji ap plkst.20 devās meklēt pazudušo sievieti. Pagāja gandrīz stunda kamēr glābēji pa meža ceļiem nokļuva līdz norādītajai vietai, sieviete arī pa mobilo tālruni informēja, ka redz gaismas un dzird saucienus. Tomēr līdz cietušajai tik vienkārši piekļūt nevarēja. Sievieti no glābējiem šķīra apmēram 10 metrus plata upe, apkārt bija slīkšņa un purvs.

Divi glābēji palika uz vietas, lai uzturētu kontaktu ar sievieti, kurai tobrīd jau bija nosēdies mobilais tālrunis, bet pārējie devās meklēt apbraucamos ceļus, lai nokļūtu otrā pusē upei. Tas aizņēma ilgu laiku – tikai plkst.1.19 glābēji nonāca pie cietušās. Izdevās atrast arī viņas automašīnu, kas atradās apmēram trīs kilometrus tālāk.

Sieviete apgalvoja, ka jūtas normāli, mediķu palīdzība nav nepieciešama un tālāk jau, sekojot ugunsdzēsēju mašīnai, veiksmīgi tika izkļūts no meža.