Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pagarina pieteikšanos balvai par drošāko uzņēmuma autoparku

Par nedēļu - līdz 15.novembrim - pagarināta pieteikšanās balvai «Drošākais uzņēmuma autoparks 2013», ko rīko apdrošināšanas sabiedrība «Balta» kopā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un «Drošas braukšanas skolu» (DBS).

Pieteikties konkursam aicināti visi uzņēmumi, kuru autoparkā ir desmit vai vairāk transportlīdzekļu.

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā tiks izvērtēta uzņēmuma sniegtā informācija, kā arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistika par uzņēmuma transportlīdzekļiem un to stāvokli. Otrajai kārtai tiks izvirzīti desmit labākie uzņēmumi, kurus klātienē ar padziļinātas intervijas un anketas palīdzību izvērtēs speciāla žūrija. Tajā darbosies «Baltas» galvenais risku parakstītājs Edgars Goldmanis, DBS valdes loceklis Edmunds Ozolnieks, auto eksperts un žurnālists Normunds Avotiņš, kā arī sertificēta satiksmes psiholoģe Daina Voita.

Pretendenti tiks vērtēti vairākās kategorijās, atsevišķi izdalot mazāka un lielāka izmēra autoparkus, kā arī komerctransportu un pasažieru pārvadātājus. Konkurss noslēgsies 2014.gada janvārī, apbalvojot labākos uzņēmuma autoparkus.

Drošākā uzņēmuma autoparka konkurss norisinās jau otro gadu. Kā partneri konkursu atbalsta Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija «Latvijas auto» un CSDD.