Daugaviņš atnes uzvaru «bullīšos», Ķēniņš rezultatīvi piespēlē

Otrdien vakarā Šveices hokeja līgā (NLA) rezultativitātes punktus nopelnīja latviešu hokejisti Kaspars Daugaviņš un Ronalds Ķēniņš, vēsta «Sehv.ch».

Daugaviņa pārstāvētā komanda Ženēvas «Servette» savā laukumā ar 4:3 pagarinājumā pārspēja «Ambri-Piotta» klubu.

Daugaviņš, kurš spēlēja uzbrucēju pirmajā trijniekā, otrās trešdaļas 15.minūtē asistēja otro vārtu guvumā un «Servette» izvirzījās vadībā ar 2:1.

Savukārt pēcspēles metienos Daugaviņš bija vienīgais, kurš pārspēja pretinieku vārtsargu un atnesa savam klubam uzvaru.

Tikmēr citā spēlē Ķēniņa pārstāvētā komanda Cīrihes «Lions» mājās ar 2:4 zaudēja Frīburgas «Gotteron» hokejistiem.

Ķēniņš spēles 59.minūtē asistēja otro vārtu guvumā, kad Marks Bastls panāca 2:2, bet atlikušajā laikā viesi guva divus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru ar 4:2.