Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aculieciniece par avāriju Jūrmalas gatvē: Visšausmīgākā avārija, kāda mūžā redzēta

«Visšausmīgākā avārija, kādu esmu redzējusi savā mūžā,» tā par traģisko avāriju Rīgā, Jūrmalas gatvē, kur pirmdienas pievakarē, visticamāk, ievērojami pārsniegta ātruma dēļ avarēja kāda automašīna, saka kāda aculieciniece.

«Redzēju tikai to, ka automašīnas, kas brauca aizmugurē, bija jau apstājušās un sauca ātro palīdzību...ar lauzni lauza vaļā durvis..vienu cilvēku izcēla ārā..ātrā palīdzība atbrauca ātri..Tā bija briesmīga avārija - es vēl savā mūžā tādu nebiju redzējusi,» Latvijas Televīzijas raidījumam «Panorāma» stāsta kāda vecāka gadu gājuma kundze.

«Mēs mājās izdzirdējām troksni un sprādzienu, es iznācu ārā un ieraudzīju, ka viens cilvēks jau bija ārpus mašīnas, pie samaņas, bet seja sasista,» stāsta kāds vīrietis.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis Latvijas Televīzijai norāda, ka smago avāriju, kas pēdējās dienās ir pāršalkušas Latviju, iemesls ir ātrums.

«Ātrums un pārgalvība,» saka Ķuzis.«Veikti manevri, lielā ātrumā apdzenot, un, kā mēs redzam, šīs sekas ir traģiskas.»

Jau ziņots, ka asiņaini iesācies novembris uz Latvijas autoceļiem - pirmajās vienpadsmit novembra dienās uz Latvijas auto ceļiem avārijās bojā gājuši jau 18 cilvēki, kas ir par 11 cilvēkiem vairāk nekā pērn šajā pašā laika posmā, liecina Valsts policijas statistika.

Deviņi jeb puse no bojāgājušajiem bijuši gājēji. Pērn šajā pašā laika posmā uz ceļiem bojā gājuši tikai trīs cilvēki.

Policija atgādina, ka gandrīz visas šīs traģiskās avārijas notikušas diennakts tumšajā laikā pēc pulksten 16. Oktobrī un novembrī (līdz 11. novembrim ieskaitot) šogad bojā gājuši 37 cilvēki. Salīdzinoši - pagājušajā gadā šajā pašā laika posmā bojā gājuši 24 cilvēki.

Šogad kopumā līdz  11.novembrim valstī avārijās bojā gājuši 157 cilvēki. Salīdzinoši - pērn šādā pašā laika periodā tie bija 149 cilvēki.