Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Elita Veidemane mācās dzīvot bez Aivara Brīzes

Pazīstamā žurnāliste Elita Veidemane un rokmūziķis Aivars Brīze kopā pavadīja 15 gadus. Aivars Brīze 51 gada vecumā mira no gripas, kas pārauga plaušu karsonī. Abu kopējā mājā viņi nodzīvoja tikai vienu gadu, šī māja esot bijusi kopējais sapnis.

Veidemane saka paldies draugiem, kuri viņai ir palīdzējuši un palīdz. Tagad Veidemane dzīvo ar sešiem kaķiem un suni Bruno. TV3 raidījumam «Tikai ar ielūgumiem» Veidemane atzīst, ka kopdzīves laikā ar Brīzi ir bijuši arī smagi brīži, arī tāpēc, ka Brīze aizrāvās ar alkoholu, taču abi vienmēr tikuši tam pāri.

Kā redzams ierakstā, Veidemane vēljoprojām ar grūtībām var pateikt par Brīzi «viņš bija», tas bieži jaucas ar «viņš ir». Viesistabā, kur Brīze visvairāk mīlēja uzturēties, Veidemane ierīkojusi Brīzes piemiņas stūrīti. Mājās Brīze esot bijis mākslinieks un radošais gars, savukārt Veidemane bijusi kā ekonomikas ministre. Runājot par braucienu uz Austriju, Veidemane atklāj, ka visi Brīzi ir centušies no brauciena atrunāt, tomēr viņā ir bijusi degsme un viņš izvēlējies aizbraukt.