Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

18.novembrī sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

18.novembrī pilsētas sabiedriskajā transportā (autobuss, trolejbuss un tramvajs) pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs braukt bez maksas, atgādina «Rīgas satiksme».

Svētku dienā bez maksas varēs izmantot arī autostāvvietas ielu malās, kuras apkalpo «Rīgas satiksme», izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama - tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

Sabiedriskais transports 18.novembrī kursēs pēc brīvdienu saraksta (tajā skaitā arī minibusi). Bezmaksas brauciens nav attiecināms uz minibusu izmantošanu, tur par braucienu jānorēķinās kā ierasts.

Lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz/no pasākuma norises vietām, 18.novembrī tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildus reisi līdz plkst.00:00 no pilsētas centra. Papildus reisi tiks nodrošināti šādos sabiedriskā transporta maršrutos: 4., 5., 6., 7., 10. un 11.tramvaja maršrutā, 2., 3., 11.,12. (12., 23., 26.apvienots), 18., 24., 25., 37., 40., 41., 50., 51., 52., un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27.trolejbusa maršrutā. Papildus reisu saraksts tiks publicēts «Rīgas satiksmes» mājas lapā «www.rigassatiksme.lv» un izvietots galapunktos un centra pieturvietās.

Nakts satiksmes maršruti tiks nodrošināti arī naktī no 17. uz 18.novembri, uz šiem reisiem bezmaksas brauciens neattiecas, par to izmantošanu būs jāmaksā viens lats.

18.novembrī Nacionālo bruņoto spēku militārās parādes norises laikā no plkst.13:00 ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas šķērso Akmens tiltu, Aspazijas bulvāri, Raiņa bulvāri, Merķeļa ielu, Brīvības ielu, Bruņinieku ielu.

Svētku uguņošanas laikā ir iespējami sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas šķērso Akmens tiltu. Ja uguņošanas laikā sabiedriskā transporta kustībai tiks slēgts Akmens tilts, 22.maršruta autobusi uz attiecīgo laika posmu tiks novirzīts pa Salu tiltu, pieturvieta Grēcinieku iela netiks apkalpota, savukārt pieturvieta Nacionālā bibliotēka tiks pārcelta aiz Uzvaras bulvāra un Valguma ielas krustojuma.

18.novembrī Latvijas studentu korporāciju gājiena laikā no Latvijas Universitātes uz Brāļu kapiem no plkst.7:30-11:00 ir iespējami īslaicīgi sabiedriskā transporta kavējumi maršrutos, kas šķērso Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri, Brīvības ielu, Cēsu ielu, Mēness ielu, Miera ielu, Klusā ielu, Brasas tiltu, Gaujas ielu.

Klientu apkalpošanas centri 18.novembrī būs slēgti.