Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atkārtotā izsolē par 43 800 latiem pārdots Veclaicenes robežkontroles punkts

Bijušo Veclaicenes robežkontroles punktu atkārtotā izsolē otrajā solī par 43 800 latiem iegādājusies kāda fiziska persona, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pašvaldības rīcībā pagaidām nav oficiālas informācijas par to, kā jaunais bijušā Veclaicenes robežkontroles punkta īpašnieks to plāno izmantot. Patlaban tiekot gatavoti pārdošanas līguma slēgšanai nepieciešamie dokumenti.

Pašvaldības rīkotajai bijušā Veclaicenes robežkontroles punkta izsolei bija pieteikušies trīs pretendenti. Izsolītais īpašums sastāv no 3,98 hektāru zemesgabala, vienas nedzīvojamās ēkas un sešām palīgēkām. Tā sākumcena bija 43 750 lati.

Kā iepriekš pastāstīja Aploka, līdz šim minētajā teritorijā vairāku gadu garumā īpaša rosība nav notikusi. Robežkontroles punkta ēkā reizumis kāds uzņēmums vien īrējis telpas, bet pastāvīgu saimniecisku darbību teritorijā neviens nav veicis.

Par vienu no palīgēkām ir noslēgts nomas līgums ar SIA «Ziemeļu-rietumu tranzīts» uz laiku ne ilgāku kā 12 gadi.

Pirmajai jūlija sākumā rīkotajai izsolei nebija pieteicies neviens pretendents. Objekta nosacītā cena iepriekš bija 44 192 lati.

Jaunajam bijušā Veclaicenes robežkontroles punktu īpašniekam nav noteiktas konkrētas prasības īpašuma lietošanā, vienīgi jābūt gatavam samaksāt prasīto summu.