Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miljonārs Krūmiņš sola jaunu partiju ar visiem labi zināmu līderi

Uzņēmējs miljonārs Jūlijs Krūmiņš sola atbalstīt jaunas partijas izveidošanu ar plašai sabiedrībai jau zināmu līderi.

«Nevienai varas partijai nav Latvijas nākotnes vīzijas, ir tikai savtīga interese iekļūt Saeimā. Tieši tāpēc uzskatu, ka ir jānāk jaunam spēkam, kam cilvēki spēj noticēt. Spēkam, kura uzstādījumi būs godīgums un, kas svarīgi, arī valstiska un patriotiska domāšana, kas cilvēkos viesīs uzticēšanos. Esmu pārliecināts, ka tāda politiskā spēka līderis mums jau ir, un to arī labi pazīst Latvijas tauta,» intervijā laikrakstam «Diena» stāsta Krūmiņš.

Pēc viņa domām kārtējo reizi pieņemts valsts budžets, kas nav vērsts uz attīstību, bet gan izdzīvošanu, kas var turpināties arī nākamgad, jo pēc Ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) sacītā, līdzekļi attīstībai nebūšot.

«Skaidrs, ka politiķus interesē tikai vēlēšanas, nevis pati valsts. Bet ārpolitikas «speci» var lepoties tikai ar to, ka austrumu kaimiņš ir pataisīts par Holivudas šausmenes lelli, no kuras jābaidās un jāmūk. Nevienai varas partijai nav Latvijas nākotnes vīzijas, ir tikai savtīga interese iekļūt Saeimā,» uzskata Krūmiņš.

Tomēr uz jautājumu, vai stāstot par visiem zināmu līderi, Krūmiņš runā par bijušo Valsts kontrolieri Ingunu Sudrabu, atbildēja, ka pagaidām negrib skriet notikumiem pa priekšu. «Tā ir ne tikai mana, bet arī ļoti daudzu Latvijas cilvēku vienīgā cerība, ka šāds politiskais spēks varēs izvilkt valsti no purva un iecelt saulītē,» piebilda Krūmiņš.

Savukārt runājot par briesmīgo austrumu kaimiņu Krūmiņš norāda, ka pats esot kļuvis bagāts, pateicoties starpniecības pakalpojumiem starp Eiropas valstīm un Krieviju. Un, izskatot Latvijas bagātāko cilvēku sarakstus, ar pārliecību varot teikt, ka 80% no tajā minētajiem ir kļuvuši bagāti, pateicoties Krievijas resursiem un sadarbībai ar šīs valsts uzņēmējiem.

«Par krievu uzņēmēju maksāto naudu es savulaik atjaunoju Vernisāžu un Vērmanes dārzu. Pateicoties šai atjaunošanai, Rīgas domei jau 15 gadu nav jāveic lieli kapitālieguldījumi parka uzturēšanā. Jo viss ir sakārtots. Vai tagad īstenam latvietim būtu jāiet Vēmanes dārzam apkārt ar līkumu, jo, redziet, tā ir krievu nauda, par ko tas ir atjaunots. Tas būtu absurdi. Tikpat absurdi, cik nacionālās apvienības piekoptā politika. Domāju, ka nacionālajai apvienībai nav jābūt valdībā, kas taps pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām. Pietiek gremdēt Latviju ar nacionāļu rokām,» saka Krūmiņš.