Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pūrē un Valkā darbu sāk divas jaunas «Virši-A» DUS

Pašmāju degvielas tirgotājs «Virši-A» atvēris divas jaunas degvielas uzpildes stacijas (DUS) Pūrē un Valkā, liecina uzņēmuma preses pārstāves Laimas Tarasovas sniegtā informācija.

Kā norāda kompānijas valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš, īpašs gandarījums ir par DUS Pūre darbības uzsākšanu, kas iezīmē kompānijas pakāpenisku ieiešanu arī Kurzemes reģionā.

«Mums kā pašmāju uzņēmumam vienmēr ir bijusi svarīga sasniedzamība visā Latvijā. To pieprasa ne tikai tirgus konkurence, bet arī klienti. Līdz šim Kurzemē DUS «Virši-A» ir ticis proporcionāli mazāk pārstāvēts, nekā pārējā Latvijas daļā, līdz ar to darbības paplašināšana šajā reģionā nemainīgi ir viena no mūsu prioritātēm. Līdz ar «DUS Pūre» atvēršanu apgūstam stratēģiski svarīgo Rīga-Ventspils autoceļu. Par labu šai izvēlei nenoliedzami ir transportlīdzekļu plūsma, kā arī klientu pieprasījums pēc pilna servisa stacijas,» sacījis Riekstiņš.

Šī gada laikā «Virši-A» atvēris sešās jaunas DUS un kopā uzņēmuma tīkls sasniedz 46 degvielas uzpildes stacijas.