Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zaglis pārsteidz pensionāru, pēc sešiem gadiem labojot savu kļūdu

Vācijā zaglis kādam pensionāram pa pastu nosūtījis viņa naudas maku, kuru nozadzis pirms sešiem gadiem un tajā nekas nav trūcis, ziņo «Thelocal.de».

2007.gada martā Lejassaksijā dzīvojošajam pensionāram Pēterim Jirgensenam kādā lielveikalā tika nozagts maks, kurā iekšā bija 350 eiro, viņa kredītkarte, personas apliecinoši dokumenti un mazbērnu fotogrāfijas. 73 gadus vecais vīrs zādzību pamanījis tikai pēc dažām stundām un atgriežoties lielveikalā, maku vairs nav atradis.

Pensionārs pasūtījis jaunus dokumentus un par nozagto maku pamazām aizmirsis, taču sešus gadus vēlāk viņš pa pastu saņēma sūtījumu ar atvainošanās vēstuli un savu pazudušo maku.

«Mantkārība man lika paņemt jūsu maku,» bija rakstīts vēstulē. «Tagad esmu kļuvis pārliecināts kristietis. Svētais gars mani aicināja izlabot savu kļūdu.» Anonīmais zaglis kā atvainošanos pensionāra naudai klāt bija pievienojis arī vēl 50 eiro.

«No mana maka pilnīgi nekas nav pazudis. Es pateicos šim cilvēkam par viņa vēlīno godīgumu,» maka atgūšanu komentēja Jirgensens.