Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ar visas Latvijas līdzdalību taps unikāls videostāsts – «Latvija bilžu rāmītī»

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» ietvaros sākas unikāla videostāsta – «Latvija bilžu rāmītī» – veidošanu. Līdz 1. decembrim ikvienam ir iespēja balsot par skaistāko Latvijas vietu video fragmentiem, no kuriem tiks izveidots Latvijai veltīts videostāsts. 

TAVA sadarbībā ar Latvijas jaunatklāšanas raidījuma «TE!» komandu ir apkopojuši skaistāko Latvijas vietu video fragmentus gan no vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» 20 vēstnešu videostāstiem, gan raidījuma TE!» sērijām un aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kā arī visā pasaulē mītošos latviešus kopīgiem spēkiem radīt unikālu videostāstu. Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montēs «Vides filmu studija», bet videostāsta pavadījums būs īpaši šai kampaņai veidots jauns aranžējums Renāra Kaupera un Imanta Ziedoņa dziesmai «Mazā bilžu rāmītī».

Armands Slokenbergs, TAVA direktors: «Noslēdzot vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas «Atklāj Latviju no jauna!» rudens sezonu, aicinām piedalīties unikāla Latvijas videostāsta veidošanā – «Latvija bilžu rāmītī». Tas būs stāsts par Latviju, kas mums katram ir atšķirīga, skaista un neatkārtojama. Videostāstu veidos paši latvieši, balsojot par skaistākajām Latvijas pilsētu un reģionu vietām, liekot tās bilžu rāmītī un kopīgi radot īpašu Latvijas vietu videostāstu. Tas būs videostāsts par mūsu Latviju, kādu to redzam mēs paši un vēlamies parādīt ceļotājiem no visas pasaules.»

Draugiem.lv

Tūrisma attīstības valsts aģentūras rīkotā kampaņa «Atklāj Latviju no jauna!» tika uzsākta 2012. gada novembrī ar mērķi aicināt iedzīvotājus vairāk iepazīt Latviju un apceļot to visos gadalaikos. Latvijas atklāšana notiek kopā ar labās gribas vēstnešiem, kuri 20 videostāstos iepazīstina ar pašu atklātām Latvijas vietām, aicinot ceļotājus izbaudīt katram gadalaikam piemērotākās, aizraujošākās izklaides un atpūtas iespējas Latvijas pilsētās un reģionos. Kampaņas vēstneši – Latvijā dzīvojoši ārzemnieki vai latvieši, kuri atgriezušies mājās pēc ilgākas prombūtnes, – aicina paraudzīties citām acīm uz jau zināmām Latvijas vietām un atklāt tās no jauna.