Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas ielu krustojumos veiks būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas

Lai uzlabotu satiksmes un gājēju drošību, Rīgas ielās tiks veiktas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas. Rīgas domes Satiksmes departamenta speciālisti, izvērtējot satiksmes organizāciju, veicot satiksmes plūsmas skaitīšanu un analizējot ceļu satiksmes negadījumus, nolēmuši veikt uzlabojumus atsevišķos ielu krustojumos, portāls «Apollo" uzzināja Rīgas domē.

Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka virzienā no centra Vienības gatvē turpmāk vairs nevarēs veikt kreiso pagriezienu uz Graudu ielu. Lai nokļūtu uz Graudu ielu, autovadītāji aicināt izmantot apbraucamo ceļu pa Ozolciema ielu, kur kreisajam pagriezienam no Vienības gatves izveidota atsevišķa josla, vai arī laicīgi veikt kreiso pagriezienu uz Ģimnastikas ielu. Tāpat var izmantot pagriezienu uz Irbenes ielu, kas ir neregulējams krustojums.

Savukārt, lai uzlabotu satiksmes drošību pilsētas maģistrālajās ielās, plānots atsevišķos ielu posmos, aizliedzot kreiso pagriezienu. Tuvākajā laikā plānots aizliegt kreiso pagriezienu no Lubānas ielas uz Mazo Būmaņu ielu. Satiksmes izmaiņas nepieciešamas ceļu satiksmes negadījumu dēļ, kas saistīti ar kreisā pagrieziena veikšanu no Lubānas ielas uz Mazo Būmaņu ielu vai apgriešanos braukšanai pretējā virzienā.

Ieviešot šādas satiksmes organizācijas izmaiņas, tiks uzlabots satiksmes drošības līmenis, un ievērojami samazināsies iespējamo avārijas situāciju skaits, kas nereti gadās autovadītājiem neievērojot ceļu satiksmes noteikumus.