Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Itālijā vairāk nekā puse vīriešu ir «memmesdēliņi»

Itālijā vairāk nekā puse vīriešu joprojām dzīvo pie vecākiem un nemaz nesteidzas pamest ģimenes ligzdu, liecina Itālijas statistikas biroja «Istat» trešdien publiskotie dati.

2012.gadā Itālijā vecāku mājās dzīvoja 52,3% vīriešu vecumā no 24 līdz 34 gadiem, un šim rādītājam ir tendence pieaugt, liecina statistikas dati.

Liels ir arī pie vecākiem dzīvojošo sieviešu skaits, tomēr tas ir ievērojami mazāks nekā «memmesdēliņu» īpatsvars. Pērn Itālijā pie vecākiem dzīvoja 35% sieviešu.

Aplūkojot iemeslus, kas attur itāļu vīriešus no vecāku māju pamešanas, «Istat» norādījis uz vairākiem faktoriem, tostarp ilgu studiju laiku, pieaugošajām grūtībām atrast stabilu darbu un veidot karjeru. Statistikas birojs secinājis, ka pastāv cieša saite starp šo tendenci un Itālijas ekonomisko lejupslīdi pēdējos četros piecos gados.

Sabiedrībā spēkā pieņēmusies nestabilitātes un neskaidrības sajūta, atturot gados jaunus cilvēkus no drošās ģimenes ligzdas atstāšanas, norāda «Istat».