Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

27 000 latu laimējis vīrietis no Salaspils

Loterijā «Viking Lotto» trešdienas izlozē šogad jau septīto reizi tika uzminēti pieci skaitļi un papildskaitlis (5+1). Laimestu - 27 092 latus – ieguvis Atis no Salaspils, informē «Latvijas Loto» Mārketinga daļas vadītāja Aiga Roziņa.

Atis darbojas tirdzniecības sfērā, un šodien jau bija ieradies «Latvijas Loto» birojā nokārtot formalitātes laimesta saņemšanai.

Attiecībā uz veiksmi loterijās Atis līdz šim esot bijis skeptisks, jo neticējis, ka viņam var veikties. «Viking Lotto» viņš spēlējot aptuveni gadu. No sākuma mēģinājis variēt dažādas skaitļu kombinācijas, bet pēdējā laikā spēlējot ar vieniem un tiem pašiem skaitļiem. Par savu laimestu Atis uzzinājis, kad saņēmis e-pastu no «Latvijas Loto».

«No sākuma domāju, ka mani kāds grib izjokot», stāsta veiksminieks, «iegāju Latvijas Loto interneta mājas lapā, tur ieraudzīju ziņu, ka patiešām kāds vakar ir laimējis «Viking Lotto» laimestu 5+1. Pēc tam savā iLoto spēlētāja profilā ieraudzīju arī laimesta summu,» stāsta Atis.

Atis par laimēto naudu esot ļoti priecīgs, un jau sācis plānot mājokļa remontu.