Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemeļkoreja noliedz, ka būtu piedalījusies militārajās operācijās Sīrijā

Ziemeļkorejas Ārlietu ministrija noraisījusi plašsaziņas līdzekļos parādījušos informāciju, ka tā piedalījusies militārās operācijās Sīrijā, ziņo «Rt.com».

«Ārzemju plašsaziņas līdzekļi apzināti izplata dezinformāciju, ka Ziemeļkoreja, iespējams, piegādājot militāro aprīkojumu uz Sīriju un tās piloti piedaloties uzlidojumos nemiernieku pozīcijām,» teicis kāds Ziemeļkorejas Ārlietu ministrijas pārstāvis.

«Tas viss ir daļa no naidīgu spēku sazvērestības, kas izvirzījuši sev par mērķi graut Ziemeļkorejas prestižu un miermīlīguma tēlu. Tas tiek darīts, lai paši slēptu savas noziedzīgās darbības, bloķējot mierīgu atrisinājumu Sīrijas situācijai,» diplomāta teikto citē aģentūra «ITAR-TASS».

Paziņojumā uzsvērts, ka Ziemeļkorejas valdība «ir konsekventi atbalstījusi miermīlīgu risinājumu Sīrijā, bez ārvalstu iejaukšanās un izmantojot dialogu un sarunas, pamatojoties uz valsts suverenitāti un teritoriālo integritāti.»

Sīrijas konflikts norisinās kopš 2011.gada marta, kurā valdības armija karo pret opozīcijas spēkiem, kas sadalījušies dažādos militāros grupējumos. Konfliktā dzīvību līdz šim zaudējuši jau vairāk nekā 100 000 cilvēku.