Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Video: Policists ir tikai cilvēks

ASV kāds policists uz motocikla atbildējis cita satiksmes dalībnieka izaicinājumam uzsākt nelielas ātruma sacīkstes, kas noveda pie nopietnām sekām, ziņo «Carscoops.com».

«Jā, policija ir likuma un kārtības sargātāja, taču policisti arī ir tikai cilvēki, tāpēc saprotama ir likumsarga cilvēciskā reakcija, pieņemot viņam mesto izaicinājumu, uzsākt nelielu sacensību,» raksta portāls.

Neraugoties uz to, ka nevienam nekāds kaitējums netika nodarīts, tomēr policistu izaicinājušais puisis savu no ķiveres filmēto materiālu bija ievietojis vietnē «Youtube» un to noskatījusies bija arī Montgomerijas policijas departaments, kura šajā lietā uzsāka izmeklēšanu.

Departamenta vadītājs Kevins Mērfijs, vietējam ziņu kanālam pastāstīja, ka video redzamais kārtības sargs pagājušajā nedēļas nogalē nolēmis pārtraukt savu darbu policijā.

«Ja kāds no mūsu departamenta neievēro mūsu pamatvērtību kodeksu - godu, pienākumu un lojalitāti, tad mans pienākums, savukārt, ir panākt, lai šis cilvēks turpmāk vairs nepārsāvētu mūsu departamentu,» skaidroja Mērfijs.

«Man nav nekāda rūgtuma pret savu departamentu. Visas savas dzīves un savas karjeras laikā esmu centies būt pazemīgs un atturīgs, bet es arī neesmu perfekts. Ja es visu varētu sākt no jauna, tad es vēlreiz tā nedarītu. Es novērtēju ikviena atbalstu, bet nespēju noticēt, cik ļoti viss ir pagriezies pret mani. Tāda laikam ir Dieva griba,» savā atkāpšanās paziņojumā rakstīja no darba aizgājušais policists.

«Mēs publicējām video, domājot, ka tas ir kaut kas jautrs, kaut kas, kas nenotiek katru dienu. Mēs nevienu brīdi nevēlējāmies, lai policists iekultos nepatikšanās un mēs nekādā gadījumā nedomājām, ka viņš varētu zaudēt savu darbu,» teica publicētā video autors.

Vēlāk portāls papildinājis ziņu ar informāciju, ka policists tomēr pieņemts atpakaļ darbā.