Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gados jauna narkomāne nozog bērnu ratiņus

Trešdien ap plkst.8.30 Rīgā, Ulbrokas ielā par bērnu ratiņu zādzību tika aizturēta kāda 23 gadus veca sieviete – narkomāne, informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldē.

Kā policija noskaidroja, cietušais bija izgājis mājas kāpņu telpā un konstatējis, ka ir pazuduši viņa bērnu ratiņi. Vīrietis devies laukā, palūkojies apkārt un netālu pamanījis, kādu aizdomīgu sievieti aizstumjam tieši tādus pašus ratiņus.

Cietušais nekavējoties pieskrējis pie sievietes un apjautājies, kur viņa dabūjusi šos ratiņus. Sieviete atzinusies, ka paņēmusi ratiņus no kāpņu telpas, jo vēlējusies tos uzdāvināt kādam radiniekam. Cietušais sievieti aizturēja un par notikušo paziņoja Teikas iecirkņa policijas darbiniekiem, kuri ieradās notikuma vietā un sievieti aizturēja.

Aizturēšanas brīdī sieviete, iespējams, atradās narkotisko vielu reibuma stāvoklī.

Aizturētā ir 1990.gadā dzimusi sieviete, iepriekš sodīta gan par narkotisko vielu lietošanu, gan par sīkām zādzībā.

Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess par zādzību nelielos apmēros un noteikta ekspertīze, lai pārbaudītu vai sieviete aizturēšanas brīdī bija narkotisko vielu reibumā.