Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aleka Boldvina vajātāja terorizējusi viņa sievu un izteikusi draudus

Ceturtdien par amerikāņu aktiera Aleka Boldvina vajāšanu apsūdzētajai kanādietei tika piespriests 210 dienu cietumsods.

41 gadu vecā Ženevjēva Saburina tika atzīta par vainīgu Boldvina un viņa sievas Hilarijas vajāšanā un aizskaršanā. Viņa esot «nerimtīgi un arvien agresīvāk izteikusi jaunus un jaunus draudus» ar mērķi «aizskart, nokaitināt un radīt trauksmi Boldvina kungā», kā arī «terorizējusi viņa sievu», sacīja tiesnesis Tomass Mandelbaums.

Viņš atzina Saburinu par vainīgu piecos apsūdzības punktos un piesprieda viņai 210 dienu cietumsodu. Tajā ietilpst 30 dienu sods, ko kanādietei piesprieda trešdien par tiesas sēdes traucēšanu. Mandelbaums viņai aizliedza nākamo piecu gadu laikā tuvoties Boldvinam un viņa sievai. «Tas ir daudz smagāks sods, nekā es biju gaidījis,» sacīja sievietes advokāts. «Taču es domāju, ka tiesnesis ņēma vērā ne tikai viņas pastrādātos noziegumus, bet arī uzvedību tiesas sēžu laikā.»

Saburina, kura ir mazpazīstama aktrise, vainu noliedza. Kanādiete uzstāja, ka 2010.gadā viņai ar Boldvinu esot bijusi kaislīga nakts, pēc kuras viņa sākusi sapņot par laulībām un bērnu dzemdēšanu aktierim. «Viņš pelna miljoniem dolāru, uz ekrāna savaldzinot sievietes. Viņš ir profesionāls pavedinātājs, labākais uz pasaules,» sacīja apsūdzētā sieviete. «Vai es esmu naiva un stulba? Es nezinu. Jūs varat smieties, cik vien gribat, bet es viņam noticēju.»

Taču Boldvins otrdien sniedza emocionālu liecību, kuras laikā notrausa asaru un apgalvoja, ka viņam neesot bijis seksuālu attiecību ar Saburinu. 2010.gadā viņš esot devies ar viņu pusdienās, taču to laikā tikuši apspriesti vien ar viņas aktrises karjeru saistīti jautājumi. Pērn Boldvins salaulājās ar jogas treneri Hilariju Tomasu. Viņu meita nāca pasaulē šī gada augustā. Hilarija tiesā liecināja, ka grūtniecības laikā no Saburinas esot saņēmusi tvītu, kurā teikts, ka viņai būšot spontānais aborts. «Es no viņas ļoti baidos,» viņa uzsvēra.