Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tavs nedēļas horoskops: 18.-24. novembris

Nedēļas horoskops: 18.-24. novembris 

 • AUNS Svarīgi noticēt saviem spēkiem, neļauties grūtsirdības brīžiem. Centies it visā saskatīt pozitīvo. Iespējams, saņemsi jaunu un daudzsološu piedāvājumu, kas nākotnē varētu nest labu peļņu. Esi atsaucīgāks pret radušajām iespējām. Varbūt ir vērts apsvērt iespējas un tikai tad pateikt skaidru nē. Nedēļas otrajā pusē aktuālākas kļūs privātās lietas, mājas dzīve. Brīvdienās visticamāk nodosies sevis izglītošanai.
 • VĒRSIS Iespējams, ka nedēļas laikā darba būs tik daudz, ka tev nāksies aicināt talkā palīgus, lai paveiktu visu iecerētajā laikā. Būsi izteikts diplomāts, visu centīsies panākt mierīgā, sarunu ceļā. Šīs rakstura iezīmes padarīs tevi par patīkamu sadarbības partneri. Privātajā dzīvē gan notikumu gaitu būs grūti prognozēt. Centies saglabāt savaldību un pēc iespējas izvairīties no konfliktsituācijām, it sevišķi, ar savām atvasītēm.
 • DVĪŅI Šonedēļ tev ļoti nozīmīga būs brīvība, neatkarība. Labi veiksies ar reklāmu, sabiedriskiem pasākumiem saistīti projekti. Vari veidot kontaktus ar ārzemēm. Darba vietā nekļūsti pārlieku pļāpīgs, centies nošķirt privāto dzīvi no profesionālās. Nedēļas vidū var saasināties attiecības ar augstākstāvošajiem. Centies būt piezemētāks un nekļūsti pārlieku uzstājīgs! Nedēļas nogali vēlēsies veltīt mīļotajam cilvēkam.
 • VĒZIS Labi apzināsies, ko vēlēsies sasniegt un pietiekami neatlaidīgi virzīsies sava mērķa virzienā. Gūt panākumus tev var palīdzēt plašais paziņu loks. Iespējams, kāds skauģis par tevi centīsies izplatīt nejaukas baumas, taču pārāk nopietnu uzmanību tām pievērst nevajadzētu. Nedēļas otrajā pusē vēlams būt uzmanīgam finanšu lietās, neļauties steigai. Attiecības ar pretējo dzimumu veidosies ļoti kaislīgas, tai pat laikā, grūti prognozējamas.
 • LAUVA Lielu nozīmi spēlēs apkārtējā vide un cilvēki, ar kuriem tev nāksies kontaktēties. Tev būs svarīgi tapt uzklausītam un novērtētam. Darbi daudz labāk veiksies, ja tavs kolektīvs ir saliedēts un draudzīgs. Nav izslēgts, ka daudzi vērsīsies pie tevis pēc palīdzības, kuru tu iespēju robežās centīsies sniegt. Esi piesardzīgāks ar garīgo slodzi, nepārslogo sevi, nedari pāri veselībai! Kādu vakaru ieteicams izmantot pirts procedūras, lai relaksētos.
 • JAUNAVA Ražīga nedēļa, centies izmantot visas iespējas, kuras liktenis tev piespēlē. Pateicoties savam autoritatīvajam tēlam, apkārtējie ņems vērā tavas domas, ieklausīsies sniegtajos padomos. Labs laiks, tiem, kuri darbojas pedagoģijas, psiholoģijas, politikas un žurnālistikas lauciņā. Veiksme vairāk smaidīs tiem, kuri ieņem vadošus amatus, paši organizē savu darba grafiku. Ģimenes dzīvē būsi ļoti gādīgs un rūpēsies par savējiem.
 • SVARI Nedēļas sākumā tava uzvedība var kļūt nedaudz provokatīva. Esi piesardzīgāks ar izteicieniem, vairāk uzmanības pievērs diplomātijai. Centies saglabāt skaidru mērķa apziņu, nenovērs uzmanību uz sīkumiem. Liec lietā savas zināšanas un labās analītiskās dotības, lai sasniegtu labākus rezultātus. Labi sapratīsies ar gados jaunākiem kolēģiem, iespējams, iekarosi viņu cieņu un atzinību.
 • SKORPIONS Nedēļas sākumā būs nedaudz grūtāk saprasties ar darba kolēģiem. Centies būt atvērtāks un neieslīgt spītīgumā, tas tev pašam nenāks par labu. Ja vēlies plānot nākotnes aktivitātes, dari to labāk vienatnē, jo tādejādi spēsi labāk koncentrēties. Sākot ar ceturtdienu atkal pierādīsi, ka esi viens no komandas līderiem, uzņemsies iniciatīvu. Piektdien gribēsi atpūsties un patērēt naudiņu, bet pārāk ar to neaizraujies!
 • STRĒLNIEKS Domāsi par nelielām pārmaiņām ģimenes dzīvē. Iespējams, vēlēsies uzlabot attiecības tuviniekiem. Profesionālajā jomā centies visu uztvert ar vēsu prātu, emocijas atstājot ārpus visa. Ja esi nolēmis uzsākt jaunas sadarbības, centies nopietnāk izvērtēt potenciālo partneru godīgumu un patiesos nolūkus, šajā ziņā esi piesardzīgāks! Brīvdienās vēlēsies pavadīt vairāk laika kopā ar otro pusīti.
 • MEŽĀZIS Nevēlēsies mitēties, joprojām aktīvi tieksies uz mērķi. Iespējams, ka saņemsi necerētu atbalstu no kāda sadarbības partnera. Vari veltīt uzmanību reklāmas jautājumiem. Kārtojot finansiālās lietas, vēlams domāt ilgtermiņā un neļauties mirkļa labuma vilinājumam. Attiecībās ar partneri vēlēsies vairāk akcentēt savas vēlmes un ieceres, kas var radīt konfliktsituācijas. Centies būt pretimnākošāks.
 • ŪDENSVĪRS Meklēsi jaunas iespējas izpaust savas radošās spējas, tev labi padosies jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi pievērst sev uzmanību, nekādas problēmas nesagādās arī uzstāšanās lielākas auditorijas priekšā. Iespējams, izdosies izmantot kādu situāciju savā labā. Darba vietā izpaudīsies tavas organizatora dotības un augstākstāvošie novērtēs tavus pūliņus. Privātajā dzīvē svarīgi saglabāt savstarpējo saskaņu.
 • ZIVIS Mācēsi pārliecināt apkārtējos par savu viedokli. Labs periods, lai pievērstos sabiedriskajām lietām. Būsi praktisks un lietišķs, vēlēsies, lai arī apkārtējiem būtu tādi pat attieksme. Šonedēļ diemžēl iespējami nelieli sarežģījumi ar biroja tehniku. Juridiskās lietas labāk kārto nedēļas izskaņā. Brīvdienās gribēsi doties kurp acis rāda un jebkurus ierobežojumus no mājinieku puses uztversi saasināti.