Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Garnadži aiznesuši «Valmiermuižas alus» Rīgas tirgotavas dīvāniņu

Alus darītavas AS «Valmiermuižas alus» Rīgas tirgotavas darbinieki vakar pēc iestādes slēgšanas konstatējuši, ka pazudis āra terases dīvāniņš, līdz ar to lūdz pazudušo eksterjera elementu atnest atpakaļ, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja uzņēmuma līdzīpašnieks Aigars Ruņģis.

«Mūsu Rīgas tirgotavā-bufetē pie durvīm terasē ārā stāv apmeklētāju iemīļots dīvāniņš. Vakar alus baudītāji aizsvinējās un aizgāja ar visu dīvāniņu. Tādēļ darām zināmu, ka ilgojamies pēc dīvāniņa un ceram uz tā drīzu atgriešanos,» sacīja Ruņģis.

Vienlaikus viņš norādīja - lai gan lūgums ir draudzīgs, jo kam gan negadoties aizsvinēties un aizmirsties, tomēr terasē notikušo iemūžinājušas arī videokameras.

Kā ziņots, pagājušajā gadā «Valmiermuižas alus» apgrozījums bijis 1,192 miljoni latu, kas ir 30% palielinājums salīdzinājumā ar 2011.gadā apgrozītajiem 915 356 latiem. Uzņēmuma peļņa bija 185 287 lati salīdzinājumā ar 127 262 latiem 2011.gadā. Saskaņā ar darītavas aplēsēm tā ieņem 0,6% Latvijas alus tirgus.

«Valmiermuižas alus» reģistrēts 2005.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 981 600 latu. «Valmiermuižas alus» īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir SIA «Valmiermuižas ieguldījumu fonds». 60% fonda daļu pieder Ruņģim, bet 24% - Austrijas ieguldījumu fondam «Industrieliegenschaftenverwaltungs AG» (ILAG) un 16% - Austrijas uzņēmumam «Alcor».