Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Foto: Pasakaini - Rīga atkal sākusi «starot»

Piektdien, 15.novembrī, sācies gaismas festivāls «Staro Rīga», kas ilgs līdz 18.novembrim, četrus vakarus no plkst.18 līdz plkst.23 festivāla apmeklētājus priecējot ar unikāliem gaismas mākslas objektiem Rīgas ielās un parkos.

Šis būs jau sestais festivāls «Staro Rīga», kas, kā norāda festivāla organizatori, gadu gaitā ir kļuvis par vienu no gaidītākajiem un apmeklētākajiem pasākumiem Rīgas kultūras dzīvē.

Šogad festivāla mākslinieciskā koncepcija ir «Seši stāsti par prieku», tādējādi piesakot Eiropas kultūras galvaspilsētas gada notikumu programmu, kas arī sadalīta sešās tematiskajās līnijās. Festivālā ietverti 30 objekti, kas rosinās ieraudzīt pazīstamas vietas jaunā gaismā.

Gaismas objektu pamatmaršruts būs pilsētas centrālā pilsētas ass Brīvības iela no Daugavmalas līdz Juglai, metot lokus Vecrīgā, Esplanādē un Miera ielā, ar objektiem arī apkaimēs.

Cik pasakaini festivāla pirmajā vakarā staroja Rīga, skaties fotoreportāžā, bet ja redzēji to klātienē, nekautrējies un augšupielādē arī savas fotogrāfijas!