Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ātrslidotājs Silovs trešais PK posmā 1000 metru distances B grupā

Latviešu ātrslidotājs Haralds Silovs sestdien jaunās sezonas otrajā Pasaules kausa posmā ieguva trešo vietu 1000 metru distances B grupā.

Silovs distanci noslidoja vienā minūtē un 8,22 sekundēs. Vēlāk šajā distancē s5tartēs A grupas sportisti.

Par sasniegto rezultātu Silovs tika pie 15 Pasaules kausa ieskaites punktiem.

Kā zināms, piektdien Silovs laboja pašam piederošo Latvijas rekordu 1500 metru slidojumā, distanci veicot vienā minūtē un 44,66 sekundēs. Sasniegtais viņam ļāva triumfēt B grupā., kas nozīmē, ka nākamreiz viņš varēs startēt A grupā.

Savukārt pāris stundas vēlāk latvietis startēja arī 500 metru B grupas sacensībās, kur viņam izdevās ierindoties vien 23.vietā.

Kaut iepriekšējā sezona Silovam nebija pārāk sekmīga, viņš tika pie pirmajām divām medaļām Pasaules kausa posmos savā ātrslidotāja karjerā. Tāpat viņš reizi uz goda pjedestāla spēja kāpt arī kā šorttrekists.

Lai kvalificētos Soču olimpiskajām spēlēm līdz nākamā gada 13.janvārim pasaules rangā attiecīgajā disciplīnā jābūt 20 labāko sportistu skaitā (5000 metros - 16). Savukārt pārējie dalībnieki tiks atlasīti pēc Pasaules kausa sacensībās sasniegtā rezultāta. Silovs kā galveno mērķi izvirzījis kvalificēties Sočiem 1000 un 1500 metru distancēs.