Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovakar slēgs satiksmi 11.novembra krastmalā

18.novembra svētku pasākumu laikā Rīgā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumi - jau šovakar no plkst.18 līdz rītdienas, 18.novembra, plkst.23 tiks slēgta satiksme 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Gatavojoties militārajai parādei, nepieciešamības gadījumā satiksme tiks ierobežota jau no plkst.8, kā arī pēc parādes no 18.novembra plkst.23 līdz plkst.5 19.novembra rītā.

Šajā posmā drīkstēs pārvietoties tikai transportlīdzekļi ar speciālajām caurlaidēm. Tāpat tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Poļu gātē un Bīskapa gātē posmā no 11.novembra krastmalas līdz ielai, kas atrodas paralēli krastmalai.

No šodienas plkst.8 līdz 19.novembra plkst.6 tiks slēgta gājēju kustību uz AB dambja.

Šodien no plkst.18 līdz 18.novembra plkst.23 slēgs smago transportlīdzekļu satiksmi Eksporta ielas posmā no Hanzas ielas līdz Muitas ielai un Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz 13.janvāra ielai.

Rīt, 18.novembrī, no plkst.18.05 līdz 18.40 slēgs transportlīdzekļu satiksmi K.Valdemāra ielas posmā un virzienā no Citadeles ielas līdz Raiņa bulvārim un Citadeles ielas posmā no K.Valdemāra ielas līdz Torņa ielai.

Nepieciešamības gadījumā rīt no plkst.20.30 līdz 22 ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Kaļķu ielai, kā arī no plkst.13 līdz 15 un no plkst.19 līdz 23 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Rīt no plkst.20.45 līdz plkst.21.30 slēgs transportlīdzekļu satiksmi uz Akmens tilta, Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Kuģu ielai, Kuģu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Trijādības ielai, Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Valguma ielai, 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz 11.novembra krastmalas ēkai Nr.31, kur atrodas transportlīdzekļu satiksmes apgriešanās vieta. Sabiedriskā transporta satiksme šajās vietās apturēta netiks, bet tā tiks regulēta atbilstoši nepieciešamībai.

18.novembrī no plkst.13 līdz 15 policija pavadīs NBS vienību militāro parādi un gājienu pa maršrutu no 11.novembra krastmalas pa Kaļķu ielu līdz Brīvības piemineklim, tālāk pa Brīvības ielu līdz Bruņinieku ielai. Nepieciešamības gadījumā policija regulēs, ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi militārās parādes maršrutu šķērsojošajās ielās.

Tāpat rīt no plkst.18.05 līdz plkst.19.15 policija pavadīs lāpu gājienu pa maršrutu K.Valdemāra iela-Citadeles iela-Pils laukums-Pils iela-Poļu gāte-11.novembra krastmala-Kaļķu iela-Kaļķu ielas un Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra krustojums.

18.novembrī ierobežos un nepieciešamības gadījumā slēgs gājēju kustību no plkst.12.45 līdz 14.15 un no plkst.20.50 līdz 21.20 Daugavas gātē, kā arī no plkst.10.15 līdz 11.15 un no plkst.19.30 līdz 20.20 laukumā pie Brīvības pieminekļa.

Vairākās vietās svētku dēļ transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi ar auto evakuatoru tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu. Līdz 18.novembra plkst.23 apstāties un stāvēt būs liegts abās 11.novembra krastmalas pusēs posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.

18.novembrī no plkst.7 līdz 15 nevarēs apstāties un stāvēt arī 11.novembra krastmalas posmā no Poļu gātes līdz Bīskapa gātei, 11.novembra krastmalai paralēli esošās ielas abās pusēs. No šodienas plkst.20 līdz 18.novembra plkst.12 apstāties un stāvēt nedrīkstēs arī Aspazijas bulvāra abās pusēs posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai.

18.novembrī no plkst.7 līdz 10.30 būs aizliegts apstāties un stāvēt ielas abās pusēs starp Herdera laukumu un Doma laukumu, kā arī Herdera laukumā, bet no plkst.7 līdz 15 - Bruņinieku ielas kreisajā pusē posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai. No plkst.8 līdz 23 šādi ierobežojumi tiks noteikti arī Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam, izņemot tūristu autobusus, transportlīdzekļus ar pasākuma organizatoru un Rīgas domes Saimniecības pārvaldes izsniegtajām caurlaidēm.

Savukārt no plkst.7 līdz 20 apstāties un stāvēt būs liegts Noliktavas ielas abās pusēs posmā no K.Valdemāra ielas līdz Muitas ielai un Muitas ielas labajā pusē posmā no Noliktavas ielas līdz Kronvalda bulvārim.

Rīgas dome aicina iedzīvotājus pret satiksmes apgrūtinājumiem izturēties ar izpratni. 18.novembrī sabiedriskais transports visiem iedzīvotājiem būs par brīvu.