Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Baiss atradums tuksnesī atrisina trīs gadus ilgu ģimenes pazušanas mistēriju

Tuksnesī Kalifornijā ASV atrasti kauli un tiek uzskatīts, ka tās ir kādas pirms trim gadiem mīklaini pazudušas četru cilvēku ģimenes mirstīgās atliekas.

Kā vēsti ārvalstu mediji, Maksteju ģimene mīklaini pazuda 2010.gada februārī un līdz šim par divu pieaugušo un divu bērnu atrašanās vietu nekas nebija zināms. Šobrīd gūts apstiprinājums, ka tuksnesī atrasti 40 gadus vecā Džozefa Maksteja un viņa 43 gadus vecās sievas Sammeras mirstīgās atliekas.

Likumsargi uzskata, ka atrastie vēl divu cilvēku kauli ir Maksteju ģimenes divi dēli, taču tam apstiprinājums vēl jāgūst DNS analīzēs.

Tiek vēstīts, ka ģimene bija apglabāta seklos kapos.

Baiso atradumu uzgājis kāds nejaušs motociklists, kurš nolēma par to ziņot likumsargiem, lai gan nebija drošs, ka tie ir cilvēku, nevis dzīvnieku kauli.

Pēc ģimenes mīklainās pazušanas pirms trim gadiem izmeklētāji secināja, ka ģimene devusies uz Meksiku, taču šobrīd tiek norādīts, ka šim faktam nav pierādījumu.

Izmeklētāji atklājuši, ka ģimene noslepkavota, taču nav zināms nedz tas, kad tas ir izdarīts, nedz arī tas, vai cilvēki noslepkavoti tuksnesī.

Tiek vēstīts, ka ģimenes pazušana no paša sākuma bijusi mīklaina - četri cilvēki pameta savas mājas, atstājot savus mājdzīvniekus mājas pagalmā. Nauda no ģimenes konta netika izņemta, tāpat mājā nebija nekādu ielaušanās pazīmju. Ģimenes automašīna vēlāk atrasta pie Meksikas robežas.

Lai arī ģimenes pazušanas mistērija nu ir atrisināta, izmeklēšana saistībā ar pastrādāto slepkavību tikai sāksies.