Dārziņam piespēle un uzvara pār «Spartak»

KHL regulārā čempionāta mačā šodien ar rezultatīvu piespēli izcēlās Čeļabinskas «Traktor» latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš.

«Traktor» hokejisti savā laukumā ar 3:2 pieveica Maskavas «Spartak», bet Dārziņš otrās trešdaļas 14. minūtē asistēja Petri Kontiolam, kurš vairākumā panāca izlīdzinājumu 1:1.

Kopumā latviešu uzbrucējs nospēlēja nedaudz vairāk par 16 minūtēm, izdarīja trīs metienus, bloķēja divus pretinieku metienus un zaudēja vienīgajā iemetienā.

Čeļabinskas komandas labā Kontiola guva divus vārtus, bet vienreiz precīzi meta Staņislavs Čistovs. «Spartak» rindās precīzi meta Mihails Juņkovs un Vjačeslavs Kozlovs.

Dārziņš šosezon piedalījies 14 spēlēs, kurās guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Traktor» komanda ar 36 punktiem 25 mačos ieņem devīto vietu.