Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Riherts «Metta»/LU pēc vietas saglabāšanas virslīgā ieliek četrinieku

Neskatoties uz vietas saglabāšanu Latvijas «SMScredit.lv Virslīgas» futbola čempionātā, «Metta»/«Latvijas Universitāte» komandas galvenais treneris Andris Riherts savai vienībai par šīs sezonas sekmēm izvēlējies ielikt vien četrinieku desmit ballu sistēmā.

Kā ziņots, «Metta»/«LU» otrajā pārspēlē par vietas saglabāšanu virslīgas čempionātā šodien ar 4:2 (1:2) pārspēja «Gulbenes» komandu, saglabājot vietu valsts spēcīgākajā līgā arī nākamajā sezonā. Abas spēles par vietu virslīgā šonedēļ norisinājās Hanzas vidusskolas futbola laukumā, «Metta»/LU komandai divu maču summā esot pārākai ar 5:2.

«Psiholoģiski šiem mačiem nebijām gatavi, jo mūsu kolektīvs - spēlētāji un treneri - ir ļoti jauns. «Gulbenei» tikmēr ir pieredzējusi komanda ar labu pamatsastāvu. Pirmajā spēlē mums paveicās, jo izbraukumā gūtie vārti šādos dueļos ir ļoti svarīgi, bet otrajā mačā ielaidām divus vārtus no standartsituāciju izspēles,» pēc mača pauda Riherts. «Paldies «Gulbenei» par mums sniegto skolu.»

«Nervozitāte atbildes spēlē bija jūtama jau no pirmajām minūtēm,» pauda treneris, piebilstot, ka nervozs bijis arī trīs vārtu autors Gatis Kalniņš. «Tomēr beigās viņš un Marsels Vapne mūs «izvilka».»

«Kopumā sezonu vērtēju kā apmierinošu, ieliekot četrinieku desmit ballu sistēmā. Mūsu uzdevums tomēr bija cīņā par 5. līdz 8. vietu,» izcēla Riherts, kurš pirmajā mačā fiziski aizskāra pretinieku spēlētāju Dmitriju Telešu un tika diskvalificēts uz šo spēli. «Tajā situācijā nebiju eņģelis, taču bija arī provokācijas.»

Riherts pauda iespēju, ka nākamajā sezonā komandā varētu spēlēt arī līdz trim ārzemju futbolistiem. «Nākamā mums virslīgā būs trešā sezonas, kas ir liela pieredze, tomēr ar daļu no šiem spēlētājiem ir grūti sasniegt ko vairāk.»

«Šodien bijām agresīvāki nekā pirmajā spēlē. Bija laba un saspringta spēle, tomēr beigās «salūzām», jo spēlējām mazākumā. Mums pietrūka spēlētāju resursu, jo sezonas otrajā daļā treniņos piedalījās tikai seši vai septiņi cilvēki,» izteicās «Gulbenes» spēlējošais treneris Igors Korabļovs, izsakot nožēlu, ka divas stundas pirms spēles sākuma komanda formalitāšu dēļ nav tikusi laista stadiona ģērbtuvēs. «Mēs visi tomēr nodarbojamies ar kopēju lietu - futbolu. Jābūt cilvēcīgākiem.»

«Pats varbūt arī nākamajā sezonā spēlēšu pirmajā līgā. Varbūt būs kāds piedāvājums no virslīgas, taču tur par treneri nevaru būt, jo man nav nepieciešamās licences,» piebilda Korabļovs.