Karsums Habarovskā laukumu atstāj ar diviem punktiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas «Dinamo» šodien izcīnīja uzvaru regulārās sezonas spēlē un divus rezultativitātes punktus nopelnīja latviešu hokejists Mārtiņš Karsums.

«Dinamo» izbraukumā ar rezultātu 4:1 uzvarēja Habarovskas «Amur» hokejistus un izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

Karsums pirmās trešdaļas 7.minūtē vairākumā asistēja pirmo vārtu guvumā, bet otro rezultatīvo piespēli hokejists izdarīja mača izskaņā, kad Aleksejs Cvetkovs panāca 4:1.

Sākotnēji Karsumam tika ieskaitīta piespēle arī otro vārtu guvumā, taču KHL oficiālajā protokolā vēlāk veikts labojums un rezultativitātes punkts anulēts.

Jau ziņojām, ka iepriekšējā mačā Karsums guva vienus vārtus un atdeva piespēli, bet «Dinamo» ar 4:3 uzvarēja Vladivostokas «Admiral».

Kopumā uzbrucējs 28 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, kas viņu ierindo komandas rezultatīvāko spēlētāju saraksta otrajā vietā.