Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Liepājas metalurga» nodrošinātie kreditori gatavi iesaistīties ar savu finansējumu

AS «Liepājas metalurgs» nodrošinātie kreditori ir gatavi iesaistīties ar savu finansējumu, lai uzņēmumu uzturētu maksātnespējas procesa laikā, žurnālistiem šodien pavēstīja Valsts kases pārvaldnieks Kaspars Āboliņš.

Viņš gan atzina, ka pagaidām nekādi līgumi nav noslēgti, bet runa ir par principu, ka kreditori ir gatavi iesaistīties finansēšanā. Turklāt kreditori arī apliecinājuši gatavību veikt priekšapmaksu par uzņēmuma uzturēšanu ziemā.

Jau ziņots, ka Krievijas uzņēmums «Afina Pallada» atsācis pārrunas par iespējamo maksātnespējīgās AS «Liepājas metalurgs» iegādi, biznesa portālam «Nozare.lv» sacīja «Afina Pallada» pilnvarotais pārstāvis Latvijā, prezidenta padomnieks Sergejs Pisarčuks.

«Mums ir interese par «Liepājas metalurga» iegādi, jo tagad ir pazuduši tie šķēršļi, kas iepriekš mums traucēja investēt uzņēmumā. Esam gatavi pirkt «Liepājas metalurgu» un atsākt produkcijas ražošanu,» uzsvēra Pisarčuks.

Tagad, kad «Liepājas metalurgam» ir sākts maksātnespējas process, ir pazuduši investīcijas traucējošie apstākļi un akcionāri vairs nekontrolē uzņēmumu, uzsvēra Pisarčuks.

Viņš norādīja, ka «Afina Pallada» atsākusi pārrunas par «Liepājas metalurga» iegādi. Jautāts, ar ko šīs pārrunas notiek, Pisarčuks atbildēja, ka tās notiek ar tiem, kas patlaban pieņem lēmumus un ir atbildīgi par uzņēmuma pārvaldīšanu, - kreditoriem un maksātnespējas administratoru.