Kuldam piespēle, «Salavat Julajev» pārtrauc zaudējumu sēriju

KHL regulārā čempionāta spēlē šodien pie panākuma tika Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev» komanda, tādējādi pārtraucot piecu zaudējumu sēriju.

«Salavat Julajev» savā laukumā ar 5:2 pārspēja Minskas «Dinamo», lai gan vēl trešā perioda 9. minūtē bija iedzinējos ar 1:2.

Kulda trešā perioda 9. minūtē asistēja Anti Pīlstrēmam, kurš panāca izlīdzinājumu 2:2, bet turpinājumā nepilnu piecu minūšu laikā Ufas kluba hokejisti guva vēl trīs vārtus.

Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un vienu sekundi, izdarīja divus metienus, bloķēja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja 12 (2+10) soda minūtes.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Salavat Julajev» komanda ar 48 punktiem 27 spēlēs ieņem stabilu piekto vietu.