Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pārsteidzoši beidzas kāda jaunieša izklaide klubā Mančestrā

19 gadus vecais Luks Hardings ar saviem draugiem pavadīja jautru nakti kādā Mančestras deju klubā, taču nākamajā rītā jaunais vīrietis pamodies vienā no Parīzes Šarla de Golla lidostas tualetēm, ziņo «Dailymail.co.uk».

Hardings ar draugiem bija pavadījis jautru vakaru Mančestras deju klubā «Tokyo Project» un vēlāk ar taksometru devies uz mājām. Mājupceļā pusis savā kabatā atrada pasi un alkohola reibuma iespaidā nolēma, ka vēlas redzēt Eifeļa torni. Viņš lika pārsteigtajam taksometra šoferim mainīt virzienu un doties uz Mančestras lidostu.

«Mēs tikko no taksometra bijām izlaiduši vienu no maniem draugiem, kad es bez īpaša iemesla nolēmu, ka vēl nevēlos doties mājās,» situāciju apraksta Hardings. «Kabatā atradu savu pasi, kuru biju paņēmis līdzi, lai tiktu iekšā deju klubā. Tad es savā telefonā atvēru lidojumu aplikāciju, kurā bija rakstīts «lēti lidojumi uz Parīzi» vai kas tamlīdzīgs.»

«Es nolēmu, ka labākā lieta, ko tagad darīt, būtu nopirkt biļeti uz Parīzi un doties apskatīt Eifeļa torni. Tā bija tikai mirkļa doma, taču tajā brīdī tā man šķita ļoti laba ideja,» notikušo atceras Hardings.

«Taksometra vadītājs man jautāja, kurp es vēlos doties un ko es darīšot Parīze. Es izlēmu viņam neteikt, ka esmu piedzēries muļķis, kurš tikko spontāni iegādājies aviobiļeti uz Parīzi un stāstīju, ka dodos turp uz kādu akadēmisku kongresu.»

Hardingam ideja prātā ienākusi tikai braucot taksometrā, viņam līdzi nebija ne somas, ne drēbju ko pārvilkt. «Es ierados lidostā un reģistrējoties mēģināju izskatīties pēc iespējas skaidrāks. Atceros, kā lidostas darbiniece pajokoja, ka es gan ceļojot «viegli».»

No paša lidojuma viņš pārāk daudz neatceroties, jo uzreiz aizmidzis. «Nākamā lieta, ko atceros, ir tas, kā es pamodos Šarla de Golla lidostas tualetē uz grīdas blakus podam un domāju, kā pie velna šeit esmu nokļuvis.»

Puiša draugi nākamajā dienā bija visai pārsteigti, ieraugot sociālajos tīklos bildes, kurās viņu draugs redzams, ēdam kruasānu, ar Eifeļa torni fonā.

Nākamajā dienā Hardings piezvanījis mammai, teicis, lai viņa neuztraucoties un pajautājis, vai viņa astoņos vakarā varētu atbraukt viņam pakaļ uz Mančestras lidostu.

Pirmais pieejamais lidojums uz mājām bijis tikai pašā vakarā un Hardings atpakaļ Mančetsrā, ieradās pēc 12 stundām un viņu tur sagaidīja draugi. Ceļojums puisim izmaksāja 300 sterliņu mārciņas jeb aptuveni 250 latus. Lai arī Hardinga māte viņu tagad uzskatot par muļķi, viņš notikušo nenožēlo.