Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Tikai ar ielūgumiem» izjokošanā aktrisi aicina uz viltus interviju

Šīsnedēļas T3 šovs «Tikai ar ielūgumiem» izjokošanas daļā par upuri izvēlējās aktrisi Antu Aizupi. Viņa tiek aicināta uz interviju par viņas profesionālo darbību, taču jautājumi ir pavisam atšķirīgi un intervija savāda. 

Pirms intervijas jaunā žurnāliste lūdz nofotogrāfēties kopā ar aktrisi. Pirmās 15 minūtes paiet, kamēr Alīda mēģina publicēt tvītu. Aktrise gan ļoti pacietīgi gaida, kad beidzot jaunā žurnāliste pievērsīsies intervijai. Vēlāk žurnāliste Antai jautā par attiecībām ar dzīvniekiem un citus muļķīgus jautājumus. Tā kā aktrises pacietības mērs sāk pazust, jaunā žurnāliste beidzot uzdod jautājumu par aktrises profesionālo darbību, taču arī šis jautājums ir visnotaļ neloģisks. Žurnāliste uzdod jautājumu par Rūdolfa Minga veidoto jauno filmu, kurā aktrise it kā ir galvenajā lomā. Aktrise apmulst un nesaprot, kas notiek, jo viņa neko par to nezina un informācija neatbilst patiesībai. Kad žurnāliste atklāj, ka slēptā kamera viņu ir filmējusi, viņa pasmējās par notikušo un to, ka nav atpazinusi slēpto kameru, bet nodomājusi, ka tas ir diktafons.